Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek mi az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi az első gondolatotok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval én férfiként ha meglátok egy tényleg szép nőt akkor kb olyanok futnak át a fejemen a pillanat erejéig mint a....Azt k... vagy Istenem de gyönyörű vagy... vagy Most nézd meg hogy lehet egy nő ennyire szép... szóval ilyesmik.


Az érdekelne hogy ti mit nők,hölgyek,csajok,lányok ha megláttok egy szép/helyes pasit mi az amit így eszetekbe jut már ha van ilyen persze.



2018. nov. 6. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy helyes
2018. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ugyan ez van, hogy húú de szexi, jó a feneke azta hogy lehet ilyen helyes.. kell nekem stb
2018. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem jut eszembe

Jó alaposan megnézem, aztán megyek tovább

2018. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szavak szoktak eszembe jutni, hanem elképzelem magam vele, a gondolatok hatására mosolygok egy kicsit aztán megyek tovább a dolgomra
2018. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában csak annyi, hogy hm helyes srác. De ha barátom van sokszor meg se nézem a pasikat, egyszerűen eszembe se jut.
2018. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is megnezem oket, kicsit fantazialok 😀 Aztan talan meg szemezek is veluk a moka kedveert. :))
2018. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!