Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fájdalomcsillapító hatásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalomcsillapító hatásos lehet korai magömlés ellen?

Figyelt kérdés

Próbálta már valaki?

Nem csökkenti az érzést és ezáltal tovább lehet bírni?


2018. nov. 6. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
WTF? Nem hinném. Nem találom az összefüggést!
2018. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A buta emberek régen lidocainozták,vagy hűsítő krémmel kenegették.
2018. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy tompítja a fájdalmat, akkor talán ott is tompíthatja az érzést.

Az ilyen long óvszerekben is valami helyi érzéstelenítő van úgy tudom. Egy fájdalom csillapító gyógyszer nem ugyan azon az elven hat? (Én nem tudom, csakkérdem?)

2018. nov. 6. 15:56
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Vannak fájdalomcsillapítók, amik tompítanak nem is kicsit, ilyen pl. az ibuprofen, diclofenac tartalmú szerek.
2018. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Benzocain van a gumiban. Az a késleltető.
2018. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Szinte biztos, hogy nem. A fájdalomcsillapítók az agyban hatnak, míg az említett gond inkább a fokozott ingerfelvevő képességben van, ezért szokták az ingerfelvevő idegi végkészülékek (receptorok) működését gátolni. De az is hatásos, ha a résztvevő felek egyike megfelelő erősségű nyomásingert alkalmaz hüvelykujjal a makk alsó felénél a húgycsőre (kb. ott, ahol a fitymafék tapad.
2018. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
A fájdalomcsillapítótól nem fogod tovább bírni a szexet. Benzokain segít ezen, a legolcsóbb az a lidokain kenőcs , de gyakran azért nem szabad, mert hozzá szokhatsz . Gumiból van olyan ami direkt késleltetős, éppen annyi benzokain tartalma van amennyi szükséges, de még nem rákattanó . Durex Mutual Pleasure óvszer olyan (itt a nőt gyorsítja, a pasit lassítja - magyarul recés az óvszer valamint bezokaint tartalmaz) . Vagy ha csak magadat akarod lassítani akkor Durex Extendes Pleasure óvszer , megbízhatóak ! 🙂 Valamint gyakorolj, próbáld mindig minél jobban elhúzni
2018. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

fájdalomcsillapító tabletta kb semmit nem hat.

viszont lehet kapni lidocainos kenőcsöt, vagy ami még jobb benzocain gel-t gyógyszertárban. azzal bekened a farkad, utána egy óvszert - vmi vastagabb fajtát - ráhúzol (gondolom nem akarod h a csaj is "érzéstelenedjen"), és tutira alig érzel valamit. konkrétan annyira, h én pl. 1 órán át döngettem a csajt, 4-szer elélvezett nekem meg nem sikerült. baromi frusztrált voltam h nem tudok elélvezni. főleg amikor a végén elfáradt, és gúnyos mosollyal megjegyezte, h "majd legközelebb talán elélvezel, édes". (mondjuk érdekes, h sok csajnak kb ilyen frusztráló lehet a szex, ha nem tud kielégülni.)


arra mondjuk vigyázz, h kiválthat allergiás reakciókat, szóval előbb próbáld ki más testrészen, meg a farkadon egy kicsi területen, várj néhány órát, h teszteld.

2018. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!