Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a vonzó abban, ha elfenekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vonzó abban, ha elfenekelhettek egy női popsit?

Figyelt kérdés
A verés része, vagy a fenék, vagy enyhe szadista hajlamok stb? Kifejtős válaszokat szeretnék elsősorban férfiaktól.

2018. nov. 6. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
A fenék mindenképp,benne van hogy én vagyok a főnök,megteszem ha akarom 45F
2018. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

A popsi is izgató, meg a lehetőség, hogy körbejárjon a kezem és az ujjaim utat találjanak ahová szeretnének, de inkább a helyzet, hogy a lány felkínálja magát.

Elismeri, hogy nevelésre szorul és azt is, hogy jogom van megbüntetni.

Sőt, igazából ez az, amire vágyik, egy kemény kéz.

2018. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Anál centrikus vagyok, de az elfeneklés egyáltalán nem érdekel. Ha külön megkér erre a csaj, akkor megteszem (bár ilyen eddig még nem történt), de magamtól sosem. Gondoljunk bele: általában a szülő fenekeli el a (kiskorú) gyerekét, ha esetleg rossz volt. Partnerkapcsolatban viszont kell hozzá egy adag vérfertőző pedofil hajlam: elfenekli, aztán meg szexel vele...
2018. nov. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem semmi.
2018. nov. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Nekem semmi izgato nincs benne csak amiota van a szurke 50 faszsaga az osszes csaj ezt akarja... hat legyen ezen ne muljon. Ha a passiot is ennyi csaj latta volna lehet keresztre kene okat fesziteni
2018. nov. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 L.. István ***** válasza:
91%
Semmi se nagyon, de ha akarná megtenném. Nem nekem fáj. Ha nem akarja akkor meg bűncselekmény.
2018. nov. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Régen volt bennem egy adag trusztráltság, ami alapján elkezdtem ilyeneket fantáziálni, még ez alapján lehet bennem némi szadizmus.

Viszont ezek mellett is igazán az izgat, hogy a lányt ez izgatja fel, nedvesedik be tőle a puncija, és utána a fájón kéjes fenekét markolom, és élveztem el

2018. nov. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Élveztem el. Akár szex közben, nyalással, vagy vibrivel, miközben tovább fenekelem 😋
2018. nov. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

5 ös

láttam a Passiot rosszul lettem tőle

a Szürke 50 árnyalata még gondolatban se. volt mikor engem izgatott a fenekelés kötözés

13~14 éves kislány voltam

aki még azt se tudta mi az a szex és el pirult zavarba jött ha szerelmes párt látott pusziszkodni.

aztán látott egy képet.....

24N

2018. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen semmi.


F/42

2018. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!