Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok és nincs barátnőm. Valahogy nem akar összejönni. A lányok átnéznek rajtam. Miért van ez? Ti mit vártok el ennyi idős fiútól, milyen legyen?

2018. nov. 7. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem itt a gyakorin kérdezed hanem teszel érte ez változhat. :) Járj el szórakozni, vagy koncertre, ott simán összejöhet valami. Vagy akár online társkeresőn, sőt akár valami anonim ismerkedős oldal is jó lehet, pl anotalk. Ne görcsölj rá erre a csajozás témára, mert az nagyon meglátszik a viselkedéseden is. Csak légy természetes meg légy önmagad. Bókolj annak aki tetszik, hívd el randizni, nem olyan nagy was ist das, csak kell magadra pakolni egy kis önbizalmaz hozzá. :)

Sok sikert!

2018. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Idáig érződik, mennyire rá vagy görcsölve a témára

Kezdj magaddal valamit, tanulj, ismerj meg új dolgokat, sportolj, járj el a természetbe, szórakozz, élj. Mindennek eljön az ideje.

2018. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy csúnya vagy
2018. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs türelmed és túlságosan rá vagy kattanva a témára, de még nem vagy az elég bölcs és tapasztalt, hogy ezt észrevedd... nyugi.
2018. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég kevés infó... Hol és hogyan próbálsz ismerkedni? Mit mondasz a lányoknak? És mit válaszolnak ők? Amúgy #2 jól mondja és ezt tapasztalatból én is megerősíthetem. Rossz megközelítés, ha nincs önbizalmad, közben az ismerkedést célul tűzöd ki magad elé. Ez így 100% bukás. Ellenben ha lesz önbizalmad, azt mások is észreveszik majd rajtad. Járj társaságba, fordíts magadra időt, sportolj, ezek olyan dolgok, amikből önbizalmat nyerhetsz, utána már sokkal könnyebb lesz. :)
2018. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Yoda m. ***** válasza:

Hát igen...

Milyen legyen... Mit szeretnél, milyen akarsz lenni? Akire buknak a nők?

Sajnos, túl kevés az információ ahhoz, h. némi "testre szabott" javaslattal élhessünk feléd.

Ha az előttem szólók válaszát kevésnek, vagy túl általánosnak érzed (egyébként jó válaszok)... akkor mondhatnál kicsit többet magadról, szokásaidról, szabadidőd eltöltéséről, eddigi próbálkozásaidról.

Különben azt is kérdezhetted volna: - És akkor hány éves a kapitány? -

Remélem érted, h. mit kellene tenned... és miért.


Az ERŐ legyen Veled!

2018. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!