Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nem fura ez?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem fura ez? (elélvezés)

Figyelt kérdés

Sajnos eddig csak 3x szexeltem. Nagyon szerettem volna már szexelni, nagy nehezen találtam lány. Azt hittem hogy hamar el fogok élvezni, mert ugye az első, de nem így lett. Kb 20 percig bírtam. Aztán előzőhéten szexeltem egy másik lánnyal vele 2x, és nagyon sokára tudtam elélvezni, kb 30-40 perc volt, de nagyon kellett koncentrálnom hogy el tudjak élvezni.

Normális ez, hogy ilyen sokáig bírom? Mi az oka ennek? Hozzá van szokva a kezemhez, vagy pedig mivel alig ismertem őket ezért nem tudtam teljesen ellazulni?


Lányok szerintetek ez jó ha egy fiú ennyi ideig bírja?


2018. nov. 7. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megvalaszoltad a kérdésed. Valószínűleg feszengtel egy kicsit azért mentél el később, előfordul. Ez a 20-30 perc pedig pont ideális szerintem.

20L

2018. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem unalmas lenne 20-30percet várni hogy a pasim elmenjen .
2018. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet igen, h nem tudtál kellőképpen ellazulni, de sztem még mindig jobb ha bírsz egy hosszú menetet,minthogy gyorstüzelő legyél.
2018. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hozzá vagy szokva a kezedhez...de ezt nagyon egyszerűen kiderítheted...ha masztival gyorsabban mész el mint a csajokkal akkor bizony így van. Ha nem akkor esetleg lehet a stressz bár szerintem akkor inkább nem állna fel.
2018. nov. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!