Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti mit tartotok vonzónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit tartotok vonzónak egy férfiben?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2018. nov. 7. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Belsőleg:Intelligencia, ebből fakadóan jó humorérzék, legyen megértő, türelmes.

Külső: legyen magasabb mint én. Széles vallakaért oda vagyok, meg osszessegeben ha férfias, aki mellett biztonságban erezhetem magam. Legyen egy férfias kisugárzása, de gondolom ez alap. Mint ahogy egy nő is ha van önbizalma meg kisugárzása akkor vonzó.

Egyeb dolog amit szeretek a kék szem szőke haj, de nyilván ez nem fontos szempont nem ez alapján válogatok. :D Példának okáért Henry Kettner vagy Ryan Gosling.

20L

2018. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
"A vonzalom akkor alakul ki férfi és nő között, amikor a nő többet invesztál egy "kapcsolatba", mint amennyit a férfi a nő felé (...) Ily módon alakul ki az hogy a nő felnéz a férfira, ösztönösen a nő akar bizonyítani így a férfinak (...) Az igaz férfinak tilos bizonyítani, és bármiféle "engedélykérést" véghez vinni. "Mark Manson"
2018. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2


Ez nem hülyeség! Kár, hogy én nem tudok így működni. :(


21/F

2018. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%

magas. jó az alkata (nem gebe, nem kell hogy gyurmázzon de legyen azért vastagabb a karja meg a lábai/vádlija). helyes (ez ugye mindenkinek más). ápolt, rövid haj. úgy általánosságban az egész külseje legyen ápolt nyilván. igényes öltözködés, nem az a felkapok egy melegítőt oszt' jóvan', vagy a pöc sszorítós homo gatya típus. borotvált arc (nem izgatnak a majmok).


ha külsőnél tovább megyek, jó méretű farok.


ha ennél is tovább megyek, akkor intelligens, szerény, nem önbizalomhiányos meg félős, hűséges, nem kocsmában vedelős, barom haverokkal ökörködős. nem unalmas kocka. önálló. türelmes.

2018. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Külsőre teljesen változó

A lényeg, hogy jó legyen az összkép, de lényeges, hogy ne legyen magas

Belső tulajdonság sokkal fontosabb számomra. Intelligencia, humor, életvidámság, alázat

36n

2018. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Tudnám miért kell lepontozni a teljesen jó válaszokat amik a kérdésnek tettek eleget
2018. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Belső: szarkasztikus humor, függetlenség, intelligencia, domináns, határozott személyiség, de legyen benne mégis egy kis lazaság és pimaszság, ne legyen sértődékeny, érzékeny, a játékos kapcsolatokat szeretem


Külső: magas, szálkás, fehér bőrű, kék szemű és barna hajú, széles csibészmosolyú (szeretem a kisfiús mosolyt), karakteres, helyes arcú, de kicsit kisfiúsan helyes, nem az a hiperférfias pankrátor típus


Persze annak is lehet esélye, aki nem így néz ki


22L

2018. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!