Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen prűd pasit! Fiúk ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen prűd pasit! Fiúk ti is kiakadtok ilyen dolgokon? Nálatok sincs puszi szájba élvezés után?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy szeretem ha a számban olvad el:) Persze kérem is gyakran és ez még őt is izgatja, néha pedig kiköpök egy picit belőle a cicijeimre és szétkenem magamon, vagy bekenem vele a puncim, ezt is élvezi, de majd megveszek egy csókjáért viszont ő azzal jön, hogy mossak fogat, de nem érti, hogy lenyelem? Azt hitte, hogy át akarom köpni neki vissza olyan gyagya:D de mondom neki, hogy már rég lenyeltem csak adj egy csókot és ő meg nem ad mert olyan lesz a szája?!?! ÉÉÉÉÉSS? Mitől fél terhes lesz?:D Vagy mi?:D Ez ilyen pasi félelem, hogy ondós leszek jujj? Ez olyan kislányos, kiábrándít:D Nem hiszem, hogy túlreagálnám.. vagy igen? Jó legutóbb amikor nem kaptam puszit akkor mondtam neki, hogy legközelebb majd dugsz magaddal:D de csak mérges voltam úgyis dugok még vele.. de nem tudom miért olyan nagy kérés ez egy pasinak? Már 25 éves ráadásul..

2018. nov. 7. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk simán van csók orál után, semmi bajom vele. Nem pasi félelem viszont, egyszerűen csak nem akarja. Fogadd el. Én is elfogadtam hogy az exem 4 év alatt kb. 4szer orálozott, aztán azt mondta hogy ezt nem akarja mert inkább lentebb tegyem be. Nem szerette az ízét sem. Ebben ennyi van, hogy nem szeretné. Ne erőltesd. Csak simán ne vedd a szádba és csókolhatod őt egész este. És igen, érződik az íze, ezt tarthatja "buz|snak" is, valószínűleg ajtóig homofób a pasid.


Ha van kérdésed, privátban megtalálsz

2018. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Szexuális aberáció!
2018. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Érdekesek amúgy a férfiak tényleg. Azt elvárják a nőktől, hogy a szájukba élvezhessenek, de az már nem oké, ha utána meg kell csókolni őt? Vagy ha anál szexet kér a csajtól a férfi, de ha a csaj csinálná a pasinak, az már nem oké?!


25/F

2018. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Nincs ezzel gondom,simán belefér,csak nincs most akinek tele spriccelhetném a száját... 37F
2018. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Finnyás polyáca!

Egy nőnek a szájába beleeregeti a trutymóját,de undorodik tőle!

Az ilyen emberek írtóznak a nyalástól is!

Mert a női váladékok sem különbek!

Tényleg ennyire undorodnak saját maguktól?

Akkor ezekszerint. Ahova már betette a cerkát,s bele is élvezett.

Azt már nem fogja kinyalni,meg visszatenni a cerkát?

Akkor most hogy van ez?

2018. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Elég gáz a pasid...
2018. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem gáz a pasi. Nem tőled undorodik H megcsokokjon...hanem nem akarja érezni a saját ondó ízét . Ennyi .
2018. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Finnyás
2018. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
mi olvad el a szádban? a jégkrém? másrészt meg én magamtól nem fogom lesmárolni a palimat miután lenyeltem a g e c i jét. valahogy olyan common sense (eskü nem jut eszembe magyarul), hogy nem feltétlen akarja a saját spermáját ízlelgetni. hihetetlen hogy ezen egyesek kiakadnak. 🤦🏻‍♀️
2018. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim a punci nedvet nem szereti, ezért nem orálozik rendesen :D Egyszer olyan jó lenne, ha valaki megdugna a nyelvével 😂

Én ezt elfogadtam, én se nyelem le neki, mert az meg sztem gusztustalan. Egyébként, ha neked ez nagyon rosszul esik, akkor ne csináld neki, mert tudod róla, hogy úgysem lép túl rajta.:/ Ennél jobb tippem nincs. Szerintem a szexben semmit sem lehet erőltetni, ha valakinek valami nem jó és rosszul érzi magát tőle. De azt meg nőként abszolút Megértem, hogy némi szeretet kimutatásra és gynegédségre szükséged lenne miután ilyen jó arc vagy vele.:D Amúgy prűdnek nem prűd. Attól még senki sem az, ha nem szeret valami,t, amit a másik igen. Az én párom a fenekemet is kinyalja, amit élvezek is, de annyira undinak érzem, hogy ott a nyelve. Régen tiltakoztam is ellene, de már annyira izgat, hogy inkább túlteszem magam rajta és megengedem neki, cserébe mi sem csókolózunk.

Hosszú lett bocsi.:D

2018. nov. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!