Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19cm 4,6vastagságu pénisz el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mjanos24 kérdése:

19cm 4,6vastagságu pénisz el ki tudok bármelyik nőt elégíteni, ha nem volt dolga nagy méretel?

Figyelt kérdés

1.) Akkor óvatosan kell csinálni?ha 19cm 4,6vastagságuval nem volt dolga?

Síkosító kell e akkor?

2.)Az a nő akinek volt dolga nagy mérettel ,ott nem kell vigyázni?vagy kell?(úgy értem hevesebben,gyorsabban vagy akkor is óvatosan lassabban?),vagy az nőtől függ?


2018. nov. 8. 02:01
 1/8 A kérdező kommentje:
19 cm 4,6vastagságuval misszionárius és kutya,lóvaglo, oldal fekve póz lehetséges?ideges vagyok mert van akinek kicsi nem sikerül ,de akinek nagy sikerülhet?orgazmust elérni nőknél?csajnak nem volt dolga nagy mérettel akkor óvatosabban csináljam később lehet hevesebben gyorsabban?,ha kisbabát képesek nők a puncijukbol ki nyomni akkor az én méretem megse kottyan nekik?mert képes a tágulni a punci vagyis alkalmazgotni méretekhez?
2018. nov. 8. 02:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet elégíteni minden nőt csak ügyesnek kell Lenni Óvatosan, szenvedéjesen kell csinálni.
2018. nov. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekem semmiképp nem férne be hiába lennék rendesen felizgulva, csak fájdalmat éreznék.

Nem minden nőbe fér bele ekkora.

2018. nov. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En ennel kisebbel is kielegitek lanyokat csak a szajhosoket nem akinek az atlag a 20tol kezdodik . Hasznald es rajossz sikerul vagy sem
2018. nov. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha 24 évesen ekkora loccsel szűz vagy még és itt kérdezgetsz akkor ott a fejedben van valami gebasz.


Teljesen mindegy mekkora az elsőnél úgyis béna leszel.

Ha normális vagy és figyelsz akkor a nőnek is jó lesz ha a farkaddal gondolkodsz akkor 1-2 alkalomnal többre ne számítsál egy partnerrel. A méret nem egyenesen arányos a teljesítménnyel. Főleg így hogy nem is tudod használni, szóval így max dísznek jó. 😅

2018. nov. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

1 Nem a méret!

2 Tudd használni a szerszámot

3 Nagy és kis szerszámmot is óvatosan kell használni!

2018. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha két perc múlva lövöldöz hiába vagy lómonyú, Jani.
2018. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Nincs az akkora, rosszul mérted , ha egyáltalán mérted.

Azt hiszed harapnak a rá a csajok.

2018. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!