Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőket miért vegzálják, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket miért vegzálják, ha szexuálisan felszabadultak?

Figyelt kérdés

Míg egy pasitól elvárják,hogy legyen minél több partnere-amihez senkinek semmi köze-a nőket ízekre szedik,ha 1 faroknál többet is be tud vállalni és jó a szexuális étvágya.


Nem lehetne inkább bèkénhagyni az embert?

Élni és élni hagyni...



2018. nov. 9. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy olyan sztereotípia, amit az alacsony intelligenciájú emberek nem tudnak elengedni. Sajnos.
2018. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd hogy mit mond,hanem azt hogy ki mondja!
2018. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem szàmít ki mondja,ígyis úgyis hülye,aki ilyet mond.
2018. nov. 9. 18:05
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Ne érdekeljen, mit mondanak mások

Élj úgy, hogy ne bánj meg semmit. Se azt, amit megtettél, se azt, amit nem tettél meg.

2018. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Szia! Hás sajnos a mai társadalomban vannak bizonyos szabályok, amiket megpróbálnak ránk erőltetni,hogy azok szerint éljünk és ezek nem csak a nőkre vonatkoznak ám pl: ha egy nő kicsit fêlénk, szégyenlős,akkor az milyen aranyos, de ha egy pasi az, akkor az már nyomorék,selejt kategória .

Lehetne felhozni még vagy ezer hasonló példát mindkét nem részéről, viszont akinek van egy normális élete (meg egy csöppnyi esze) az magasról tesz rájuk.

Csak az irigykedő,álszent, haszonleső barmok foglalkoznak a más életével a sajátjuk helyett. Élvezd az életet amíg még lehet és hagyd, hogy ezek téged befolyádolhanak!

2018. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
...és NE hagyd, hogy ezek téged befolyásoljanak! #5-ös voltam
2018. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#5 Én érzékeny lelkű vagyok,kimutatom,amit érzek és a legtöbben kötsögnek tartsnak miatta.
2018. nov. 11. 13:55
 8/18 A kérdező kommentje:

"Csak az irigykedő,álszent, haszonleső barmok foglalkoznak a más életével a sajátjuk helyett. Élvezd az életet amíg még lehet és hagyd, hogy ezek téged befolyádolhanak!"


Így van,aki más életében turkál az undorító féreg,aki kihasználja,akit csak tud.


A nő attól nő,hogy nagy a szexuális vágya.

2018. nov. 11. 14:04
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Irigység,féltékenység mindkét nem részéről.Egy kicsit is jobban kinéző nő válogathat kedvére mint a piacon,a férfiaknak már nehezebb dolguk van,mivel legtöbbször ők az "áruk" a placcon.

Utóbbiaknak nagyobb a birtoklási késztetésük,féltékenyebbek is természetükből adódóan(legalábbis én ezt figyeltem meg)viszont a legtöbb tisztában van azzal is,hogy a nők úgyis azt csinálnak amit akarnak,max.titokban,és ez párkapcsolatban,házasságban is így van.Tehát egy kettő,esetleg több farokkal játszó nő az őket megcsaló/potenciálisan megcsaló barátnőjüket,feleségüket juttatja eszükbe,vagyis a klasszikus "akkor bízz bármelyik nőben,ha a ló a saját sírján legel" mondást.

A nők meg simán irigyek a másikra.

2018. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A nőknek nagyobb a szexuális vágyuk,a pasik viszont könnyebben találnak nőt a legtöbb esetben.
2018. nov. 11. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!