Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejön a lakótársam haverja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a lakótársam haverja, én viszont most költözöm. Hogy érjem el, hogy legyen köztünk valami?

Figyelt kérdés

Tegnap a lakótársam felhívta három haverját, akikkel még nem találkoztam és az egyikük eléggé bejön nekem. Minden jel arra utalt, hogy én is neki. Hogy érhetném el, hogy valami lehessen köztünk, ha pár nap múlva költözök? Így már nem fogunk véletlenül összefutni nálunk... :/

Én 20L, ő 23F


2018. nov. 10. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hivd el randizni,ahogy egy pasi is tenné forditva.
2018. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Tök jó lenne, ha lenne mondjuk az interneten valami oldal, közösség, ahol begyűjtheted a barátaidat, meg így megjelölhetnél embereket, hogy ti ismerősök vagytok, lehetne beszélgetni is, chatelni, meg megosztani mindenféle vicces dolgokat.

Szerintem ha valaki csinálna ilyent tuti multimilliomos lenne belőle, dollárban is!

Neked is milyen jól jönne most egy ilyen.

2018. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Kérd el a lakótársadtól a srác számát.

Ha bár inkább ne mert a pasiknak kell

kezdeményezni szigoruan.

2018. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!