Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok, veletek fordult màr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katesz01 kérdése:

Lànyok, veletek fordult màr olyan elő hogy a pasinak nem volt merevedèse, vagy lelankadt szex közben?

Figyelt kérdés
A pàrommal tobbszor elofordult màr: fèl ora petting, kemèny neki vègig, aztàn fel a gumi s màr lankad is le a pènisze, van hogy szex kozben jelszi hogy befuccsolt neki.

2018. nov. 11. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen,volt nem is egyszer.
2018. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez mitől van?
2018. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Ez idegességtől, és megfelelési kényszertől van. Menet közben is előfordulhat, igen. Amúgy a gumi meg olyan, hogy sok férfinek eleve lelankad tőle.
2018. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valószínű a gumi miatt. Volt ilyen párom nekem is, ő rástresszelt, én biztattam :)
2018. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

èn is gondoltam arra hogy az idegessègtol meg a stressztol lehet, de a pàrom ezt tagadta, azt mondta hogy valahogy idegesiti a gumi (pedig a legjobb minosèget vesszuk) s hogy gyakran nem èrez semmit szex kozben.


Olyan is volt hogy nagyon kanos volt, pettingeltunk sokkat s vègig nagyon merev volt neki, aztàn elkezdtunk szexelni s 2 perc utàn lelankadt, kivette, megint pettingeltunk, vissza merevedett, megint elkezdtunk szexelni s rà aztàn megint bedöglött neki.


Pàrom mindent a gumira fog, de nekem ez valahogy kifogàsnak hangzik. Eloző exem se szerette a gumit, de azèrt neki mukodod mindig rendesen.

2018. nov. 11. 20:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Már egy jópárszor
2018. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasitol hallottam ezt hogy nem éreznek semmit a gumiban és mivel nincs inger ezért ugye lelankad nekik. Páromnak is ez volt a baja a gumival de szerencsére én tablettát szedek és nem kell neki azt a kényelmetlen idegesítő gumit viselni. Nem véletlen vannak a becsusszant babák és a sok abortusz.. mert a legtöbb pasi anélkül szereti igazán. És ha nincs tabi marad a jó öreg időben kihuzom szöveg ami sok esetben nem véd meg. Csak az a baj hogy nem minden nő szedhet tablettát és ugye a betegségtől se véd meg ha valaki váltogatja a partnereit. Mindennek van előnye és hátránya is.
2018. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nőként engem ugyanígy frusztrál a gumi, szóval hinnék neki. Be se nedvesedek, ha nem érezhetem, csak a műanyagot. Pont emiatt többször elszakadt a gumi, mert annyira nem nedvesedtem. Bezzeg, ha gumi nélkül csináltuk, ömlött belőlem.
2018. nov. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Elmondom mi a gond.

Túl tág a puncid neki, csak nem meri neked bevallani.

2018. nov. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzá szóló.. ugye tisztában vagy vele hogy a női hüvely az vissza nyeri az eredeti formáját a behatolás utáni fél órán belül? Így az nem áll fent hogy túl tág lenne maximum akkor változik meg a hüvely ha szült a nő. És szerintem a mi kérdezőnk nem igen tart még ott. Még mindig azt mondom hogy a legtöbb férfi nem szereti az óvszert mert a merev állapothoz fent kell tartani az izgalmat ami hiába ultra vékony az óvszer akkor se olyan mint nélküle. Tehát nem kéne ilyen oltári baromságokat mondani mert ezzel inkább azt sugallod hogy a kérdező párjának vékony a nemi szerve és ezzel megbantod egy férfi tarsadat... Gondolkozz mielőtt írsz vagy megszolalsz 😉
2018. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!