Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy a lógó mellek tetszenek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. A volt barátnőm anyjának nagy mellei voltak, 60 körül lehetett. Otthon nem szokott melltartót hordani és rengetegszer felizgultam rá, mikor láttam neki pólón keresztül. Majdnem köldökig értek neki, de akkor is nagyon felizgatott, ahányszor csak lehetett néztem őket.


Ez normális? Más is van így ezzel?


2018. nov. 12. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
anyám 59 és neki is nagy lógó 90-es mellei vannak... hazudnék ha azt mondanám nem szoktam felizgulni rá, szerintem nagyon szép. :) 24/f
2018. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Én is. Életem a nagy lógós mell.

Minél nagyobb és minél jobban lóg annál szebb a számomra.

2018. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Es, ha pici? Mondjuk 80,B/C méret és úgy?
2018. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az enyém nem ér köldökig, de jó tudni, hogy valakinek bejönnék így is. :D
2018. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg irtó ronda, mondom ezt úgy, hogy én ilyet viselek 😭 azert nem köldökig, de lóg 🤮
2019. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmé is lóg és imádom. Jó rá kell verni és bele ültetni.
2019. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gunyolodas helyett. Sokan azt mondjak, egy tul feszes mell az csak ugy van, nem lehet gyomoszolni.

Van, akit egy tul feszes mell a ferfitestre emlekeztet.

Ennyi.

2019. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!