Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, férfiak! Ti szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak! Ti szex során tövig nyomjátok a péniszt a nőbe? Volt hogy fájt neki?

Figyelt kérdés

Mekkora péniszetek van? Volt hogy tövig nyomtátok és fájt ez neki?

Mi az a póz ahol könnyebb tövig nyomni?



2018. nov. 12. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Átlagos kb 16 es volt mar olyan hogy tovig. Kutyaban lehet, misszionariusban, ha jol terpeszt a leány. Volt már hogy fájt is neki igen, de olyankor finomabban kezdtem es ujra bedurvultam mikor mar elvezte
2018. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Naná, hogy tövig.
2018. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
igen, általában lehet tövig nyomni, nekem olyan 17, szóval átlag felett picivel, és igen, volt már néhány alkalom, mikor fájt, mert pont elérte a méhszájat. Azóta már felvettünk olyan pózokat amikben nem érem el, de kapcsolat elején mikor 1-1 pózban hirtelen löktem egyet megesett, hogy abba kellett hagyni a szexet aznap.
2018. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

16 centi, tövig és lehet vele durvulni.

Kb 30 nőt dugtam meg.

Soha nem hallottam nőtől azt, hogy mennyire fáj.

2018. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

15-16 centivel is bőven lehet fájdalmat okozni

De “tövig nyomni” csak bizonyos testhelyzetekben lehetséges

Attól nagyobb macsók vagytok, vagy valami szexállatnak érzitek magatokat, ha tövig tudjátok nyomni? Nagy teljesítmény. Próbáljátok inkább kielégíteni a nőt, akivel vagytok, mint ilyen ostobaságokkal foglalkoztok.

2018. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egyrészt a nő anatómiájától (belső méretétől) függ, másrészt, h. mennyire tudtad felizgatni, ráhangolni a dologra, szóval, h. mennyire lazult el.

A fokozatosság a kulcs - főleg fiatalabb lányoknál.

2018. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!