Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másoknak is ilyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is ilyen érzés ujjazni? Én azt hittem a hüvely egy szabályos henger belülről. Mégsem az?

Figyelt kérdés

Tapasztalatlan vagyok, segítséget kérek!

Sor került életem első kalandozására a női hüvelyben (nem vagyok gyerek, félre ne értsétek, de eddig nem voltak olyan kapcsolataim, hogy ne csak ujjazzak, hanem kutakodhassak is).

Szóval:

Én eddig a hüvelyt egy szabályos hengernek/csőszerű valaminek képzeltem. Tegnap ahogy ujjaztam a barátnőm rájöttem hogy jobbra és balra is rengeteg hely van még odabenn, érzésre úgy mondanám mintha egy fordított gúla lenne. Bármerre tud menni benn az ujjam, abszolút nem csőszerűen, hanem körözve, széltében ingázva stb... Nekem ez furcsa volt. Ez minden nőnél így van?!



2018. nov. 12. 13:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem, a barátnőd egy mutáns.
2018. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
😂 imadom ahogyan leirtad, hat ez isteni
2018. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Hahaha :'D

Igen, minden nőnél így van.

2018. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Az oké, hogy még nem volt nőben az ujjad, de biológia, vagy anatómia könyvet sem láttál még?

Beszarok ezektől az óvodásoktól.

2018. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De akkor hogyan tudja ez stimulálni a péniszt, most komolyan? Én eddig azt hittem hogy bedugom és csak egy helyen mehet, nincs mellette még hely jobbra is balra is. Huhh, hát azt hiszem elő kell vennem tankönyvet, nekem ez teljesen másnak tűnt...
2018. nov. 12. 13:38
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely tágulékony. Különben nem férne ki rajta egy gyerek. Normális, hogy tudod mozgatni oldalra az ujjadat. Hidd el, nagyon szuper, amikor a pénisz benne van.
2018. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő orálisan kényeztet, az is stimulálja a péniszt, pedig pont ott is több hely van mint egy csőben. Hmmm?
2018. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
teli van izommal és kb rásimul mindenre ami benne van, ezért van az, hogy iszonyat erősen rá tudnak szorítani, olyannyira, hogy még néha azt hiszed, hogy azt az 1 ujjadat is eltöri. De ha ellazulnak, akkor igen, oldalt van hely, ami lehetővé teszi, hogy ne csak 1 pózban tudj szexelni, vagyis szemből. De hiába tág odabent, ha a bejárat szűk és nagyon ráfeszül a farkadra. Mielőtt még olyanokat feltételezel, hogy így nem lesz élvezetes a szex, nem kell aggódni, ha nem az lenne, akkor nem folyna a csapból is...
2018. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Milyen hosszú mutáns ujjaid vannak?Szerintem te már felnyúltál a petevezetékekbe két oldalt... :D
2018. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Az a helyzet, hogy a punci ilyen...A hüvely valóban "csőszerű", de egyben rugalmas és tágulékony is. Sőt még izmos is, szorítani is tud. Vigyázz nehogy legközelebb leharapja az ujjadat 😁😁
2018. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!