Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt hiszitek a farokméret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszitek a farokméret miatt vagytok szüzek?

Figyelt kérdés
29 éves vállalkozó vagyok, saját autóval, saját lakással és 18 cm-es farokkal. Mégsem jutottam el odáig, hogy lefektessek egy nőt. Voltak kapcsolataim szex nélkül, mert addigra kikosaraztak. Jelenleg a "barátnőm" egy 65 colos Samsung TV, jó minőségű szexbaba, és több féle művagina. Prostihoz egyelőre nem akarok menni, mert attól többnek tartom a karrierem és magamat. Na szóval nyugi kisfarkúak! :(

2018. nov. 14. 11:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Napi hencegés; csapó1
2018. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem hencegés... azért írtam ki, hogy ne legyenek szomorúak. Itt NEM keresek párt és senkinek sem írok vissza.
2018. nov. 14. 11:32
 3/26 anonim ***** válasza:
49%
Én biztos azért vagyok az. A 10 centim a legtöbb nőnek be se csúszna rendesen. Úgyhogy inkább nem is próbálkozok, én már elfogadtam ezt, és feldolgoztam magamban, hogy nem lesz senkim. A fizimiskám néhány tinilánynak imponál, de sokra megyek vele....... 24/f
2018. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

Ez mind " szép és jó" csak nem értem a kérdés célját... Ez egy rejtett szexuális apróhirdetés, hogy "Hé itt egy pénzes, szűz pali aki nőt keres" vagy mi?!


A kisfarkúak nem a kis farkuk miatt szüzek, hanem az önbizalom hiány miatt meg mert legtöbbjük nem érti meg, hogy a nők többsége nem hossza, hanem vastagságra bukik!


Amúgy meg hiába vagy vállalkozó, lakással, autóval és viszonylag (a te állításod szerint) nagy p ccsel, lehet olyan pocsék belső értékekkel rendelkezel, hogy emiatt kerülnek a nők. Nem minden a nagy farok és a pénz, a normális nőket nem így fogod megfogni, megtartása meg aztán pláne

2018. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nincs célja a kérdésnek... csupán azért írtam ki, hogy lenyugodjanak. Biztos nem fogok neten ismerkedni nőkkel és közben szőrös hátú Yetik mikor élőben sem megy az miatt, mert plázacicákra bukok :(
2018. nov. 14. 11:43
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha a plázacicákra buksz lobogtasd meg a bankkártyádat. Normális nőd neked se lesz
2018. nov. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy TV-d van, de miért pont Samsung? Ahhh....
2018. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Annyi pénz amennyi hozzájuk kellene, nekem sincs mivel elköltöm. És nem árt, ha 190 cm vagy és 110 kg még a pénzed mellé... az sem vagyok. Ilyen nőkhöz kellene havi 1 milla forint :(
2018. nov. 14. 11:58
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Szóval ez egy burkolt nyafogás
2018. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
25%

Én nő vagyok, de ne haragudj nem a saját autódra fogok felizgulni és megkívánni téged. Ha nem vagy számomra vonzó külsőleg, akkor lehet akármid. Szűz meg kellene a halálnak. Nem vagyok tesztalany és ne rajtam gyakoroljanak. Menj el prostihoz, gyakorolj. Senki nem nem kell 29 éves szűz... vicc.


26N

2018. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!