Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz szerintetek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz szerintetek is szűznek lenni 23 évesen?

Figyelt kérdés

Én már nagyon annak érzem. Nagyon vágyom egy barátnőre, de úgy érzem hogy sosem fogok párt találni.


Nagyon gáz vagyok.

Legyszi olyan válaszokat ne írjak hogy menjek fizetőshöz mert én attól undorodom. Csak barátnővel, vagy esetleg olyan "alkalmi" lánnyal aki csak néhány fiúval volt, tudnék szexelni.


2018. nov. 15. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy az
2018. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Persze ha Te annak érzed, az mindenképpen probléma. Nem fog egy csapásra minden megváltozni, ne add fel, közeledj a lányokhoz!
2018. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem sem gaz, egyaltalan. De csak akkor, ha te is igy gondolod. Ne erdekeljen, mas mit gondol.


Annyi tanacsot adnek, hogy azert mar ideje elgondolkodni, mi lehet a gond. Mert nalad latszodik, h akarsz de nem jon ossze. Szoval, vizsgalod meg miert nem jon ossze egy baratno. Mi az amin valtoztatni kell, hogy legyen sikered, s most nem szexrol beszelek, hanem ismerkedesrol.

2018. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom mi a gond csak ezen nem olyan egyszerű változtatni. De már nagyon zavar az egyedüllét.

Az a gond hogy kevéset beszélek 😕

Meg vékonyabb testalkatú vagyok.

2018. nov. 15. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:

én 23 évesen veszítettem el.

nagyon válogattam, voltak barátnőim, de szexig nem jutottam el, mert nem jött sosem létre az a kötődés, és sima dugás kaland sosem vonzott, legalább az első aktusig nem akartam. Volt lehetőségeim olyanokkal, akivel nem akartam volna, nem éltem velük.


Aztán megismertem a megfelelőt, most házas, babával és megy az élet

2018. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

dehogy

még csak most kezdődik az életed

24N

2018. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha lány lennél azt mondanám hogy nem számít ! De fiúként...


Azt jól teszed hogy nem mész fizetőshőz! 👍🏻

2018. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de szerintem gáz. 25 vagyok, és el nem tudnám képzelni, hogy 2 éve még szűz lettem volna. Mondjuk nekem sajnos túl hamar jött az első nagy szerelmem, akivel nem bírtunk várni, de olyan 18 körül már azért illene elveszíteni. Előttem van egy rossz példa, hogy apámnak anyum volt az első, és később, mikor rájött, hogy nem élt, elkezdte csalni, el is váltak. Nem kell mindenkinél így végződnie, de szerintem azért jó, ha él az ember házasság előtt.
2018. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz de ha hiszed ha nem ezen könnyen tudsz változtatni, ha kedves, rendes vagy egy lányhoz és még a dumád is jó akk nem sokáig maradsz szűz. Az h vékonyabb vagy ne tántorítson el az ismerkedéstől nem minden csaj szereti az izomagyú pasikat.
2018. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!