Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legjobb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bugajozsi78 kérdése:

Mi volt a legjobb szexuális élményetek vagy legkínosabb együttlétetek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 15. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Most melyik?
2018. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

A legkínosabb.

Amikor nem tudtam elélvezni,pedig vagy félóráig szopott.

Szerintem a pia miatt.

2018. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Legkínosabb hogy szex közben amikor a gumit felhúztam mindig lekokadtam..!
2018. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 venom11 válasza:
78%
legkinosabb hogy hamar elsultem
2018. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Legjobb? Hát kettő is van, ami a legjobb helyért vetekszik. Az egyik egy régi ismerőssel történt véletlen találka egy távoli országban, majd szex a holdfényes tengerparton. A másik pedig a volt főnökömmel történt légyott egy céges rendezvényen

A legkínosabb? Egy házibulin kissé benyomtam és összejöttem egy sráccal, majd a kanapén meglovagoltam, közben ott állt körülöttünk a teljes bulisereglet és a srác csaja is

2018. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Legkínosabb mikor úgy élveztem el a páromban, hogy kifolyt a nyálam annyira elengedtem magam. Nem mintha haragudott volna érte, de azért nekem kicsit ciki volt.
2018. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: Összejöttem egy domináns pasival aki rendesen megadta nekem ami jàr :3

Legkìnosabb: A pasinak nem àllt fel, ès ahelyett hogy szàjjal kielègìtett volna (ùgyis csak ìgy tudok elèlvezni) hiszti rohamot kapott ès kirohant a szobàbòl...

2018. nov. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Legjobb: mikor meglepetéssel vártam, betöltözve, bilinccsel , sállal, tejszínhabbal meg mindenféle eszközzel és hatalmas show-t csináltam, majd akkorát élveztünk , hogy azóta is emlékszem rá. 😁

Legkínosabb: mikor bezabáltam szex előtt vagy fél pizzát, és szokásos módon a mélytoroknál tartva visszajött. Neki nem volt ciki, de nekem az volt. 😂 azóta márcsak nevetünk ezen! A másik, amikor este kicsit hevesebbek voltak az indulatok és reggeli kutya sétáltatásnál, valamint a postaládába való benézéskor meghallod a kedves szomszéd nénik beszélgetését , hogy hallották az esti programot . 🤭 Na azt a fejet! Soha nem néztek még így rám mint akkor, de jót nevettem, biztos irigykedtek. 😎 L

2018. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a legjobb egyben a legkínosabb is volt. Egy lánnyal megbeszéltük hogy dugóhaverok leszünk. Lehívott magához előre, én meg rákészültem, direkt nem vertem ki előtte vagy 3-4 napig. Mikor eljött a nap, két menetet is nyomtunk. Az első nem volt olyan nagy szám, hamar elsültem, és valahogy fura volt. Vártunk egy kicsit, és nekikezdtünk megint, volt ott még, ahonnan az jött. Felém hajolt, ráült a farkamra, és elkezdett lovagolni rajtam, én közben a mellét szorongattam, nagyon jó volt. Nem sokra rá mindketten hatalmasat élveztük, először ő ment el, aztán én belehúztam és alulról elkezdtem dugni iszonyatos tempóval. Szerintem sosem volt még olyan kemény a farkam, mint akkor ott. :D Mivel gumi volt rajtam, nem törődtem semmivel, akkorát élveztem mint a ház, ömlött belőlem a cucc. Ezután még rajtam maradt egy pár percig, és mikor leszállt rólam, hirtelen kifolyt belőle rám egy nagy adag ondó, és leesett, hogy szépen beléélveztem. :) Másnap 6000 forintos tabletta.
2018. nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Legjobb élmény, ha még majd valaki erre jár, azért leírom, hiába 2 éve írták a kérdést.

Szóval legjobb élmény, hogy össze hozott a sors egy domináns pasival, és meg sem tudom számolni hányszor feküdtünk le 2 nap alatt. Nagyon megadta ami jár, iszonyat jó volt. És tudta is, hogy mit kell csinálni, nagyon jól csinálta, jól nyalt pl.


Legkinosabb.. 😂😂😂😂

Hát halál satu részegen egy nagyon nyomulos pali rám tapadt, dagi is volt.. Felmentem hozzá, kicsi votl a farka.. Azt mondta akkor tud elelvezni ha birizgalom a bimbojat, ami önmagában fura nekem. Egyszer ki csúszott, nem vette észre, és mivel szorosan egymáshoz értünk, mivel dagi volt, úgy dugott mintha bent lenne de nem.. Halál kínos volt és kellemetlen nekem...

Ezekkel a dolgokkal semmi baj, de nem az én esetem egyik sem amiket felsoroltam a kínos részben..

2022. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!