Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire vállalható?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire vállalható?

Figyelt kérdés

Pár napja elmentem fodrászhoz. Különösebben nem jött be a fodrász lány, de nem volt csúnya. Ahogy elkezdte vágni a hajam, meg megmosta, megfésült stb olyan jólesett az érintése, hogy szívesen maradtam volna még 1 kőrre. :D Nincs barátnőm, nagyon hiányzott (hiányzik most is) az intimitás. Nem, nem izgultam fel meg semmi ilyen. Más is van így ezzel?


29F



2018. nov. 15. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Hajbirizgálással mindenki így van :D
2018. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ebben semmi fura. Én 15 évesen az 50 körüli fodrásznőmről álmodoztam, és arra számítottam, hogy majd kikezd velem. (Nem tette...) :)
2018. nov. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

" (Nem tette...) :)" Milyen meglepő :D

Bár azt hiszem félreértesz. Nem izgultam fel rá, csak kellemes volt. De neked is megy a zöld kéz

2018. nov. 15. 23:56
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem normális, de azért élőben mondjuk a kollégáimnak nem vállalnám fel...
2018. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Nő vagyok. De fodrásznál, bárki is mossa a hajam, miniorgazmusaim vannak
2018. nov. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem nem mindenki van vele kedves első, én kifejezetten utálom ha birizgálnak.


F/42

2018. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Voltam hasonló helyzetben már! Olyan helyes,aranyos lány mosta a hajamat,meg masszírozta közben,hogy totál elkalandozott a fantáziám közben,és ez tartott miközben vágta már a hajamat közben is:). 37/f
2018. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
#7-es vagyok,elnézést a sok szóismétlésért,most olvastam vissza amit írtam,nevetek én is rajta!:)
2018. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!