Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen prosztata masszír...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen prosztata masszírozó jött be amitől aztán orgazmusa is lett?

Figyelt kérdés
Vásárolni szeretnék, és véleményekre lennék kiváncsi, kinek milyen fajta és márkájú vált be?

2018. nov. 16. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam vibrációst is. Hát az semmit sem ér. A sima, legolcsóbb jobban bevállt. Viszont attól közvetlenül orgazmust nem tudtam átélni, hanem csak sokkal jobb érzés a szex vele.
2018. nov. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én most egy ilyet nézegetek, esetleg valakinek van ilyennel tapasztalata?


Távirányítós, rezgős, forgófejes, melegít is, meg akkumulátoros. :)


[link]

2018. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok!

[link]

Ez a fajta egyáltalán nem vált be, vibráció szinte semmi, meg ami elkeserítő, hogy bent sem marad.

[link]

Ez bent marad, kellemes is, de nem tudom igazán rámondani, hogy attól van orgazmusom, hanem csak “javít” az orgazmus érzésén.

2018. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi infót és tapasztalatokat.
2018. nov. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!