Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szégyellitek lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szégyellitek lányok, ha volt olyan, hogy anyagiakért csináltátok?

Figyelt kérdés
Szégyellitek-e egyáltalán?

2018. nov. 16. 23:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Ez a gyakori, itt nincsenek ilyen lányok! Itt mindenki csakis szerelemből szexel, és csakis a szerelmével.
2018. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Attól is függ, ki hogy áll alap a szexhez. De egyébként szerintem azért többekkel megesik ilyesmi, mint bevallják.

22L

2018. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyszer megesett,nem szégyellem, egyszer élünk.
2018. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lányok és mennyi az annyi?
2018. nov. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én egyszer kipróbálnám úgy egy lánnyal pénzért, hogy utána megbeszéljük kinek milyen volt és mi a különbség szerintünk a rendeshez képest. Úgy sokkal érdekesebb lehet, nem csak egy "kör" :)
2018. nov. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Egyszer volt. Nagyon szégyellem, orok titok marad az életemben. Nagyon szomorú életem, sorsom volt, meg kellett tenném, mert kellett a pénz. Szerencsére rendes volt a pali, de nem elveztem, meg semmi ilyesmi, meg még jó hogy Miniatur farja volt, igazából egy csicska volt a pasi, de rendes volt. 20ezer ft volt 5-10p beszélgetés sell együtt, egy horror volt az életem, depressziós voltam, azóta is próbálom elfelejteni
2018. nov. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

#6 szerintem ha ilyen háttérből jössz, akkor ne fájjon, legalább magad előtt. Pláne ha egyszer. Szerintem ez akár még egy kapcsolatban is elmondható, ha az olyan kapcsolat.

(de szerintem a pasit se kellene lecsicskáznod, ha normális volt)

2018. nov. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2018. nov. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Én egyszer bevallom lesz--tam egy parlamenti őrt hogy beengedjen, mert imádom a koronázási ékszereket. Nem szégyellem, mert nagyon szeretem a történelmet és a f--szt is!
2018. nov. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hiába szépítjük, de az is anyagi dolog ha valaki ajándékot fogad el és ezért fekszik le.

Csak ezt máshogy gondolják.

Mivel rosszabb az ha valaki 10 ezret kap mintha egy jó vacsorára elmennek.

2018. nov. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!