Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hazudnak általánosságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak általánosságban a farok méret témában?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok! Szerencsére nem vagyok ronda így víszonylag sikeres vagyok a partnerkeresésben. Kb 15 nővel voltam eddig.! Ebből 11 en hozták fel ki kedvesebben - másik kevésbé hogy kicsinylik a méretem ami 15/4 es. Sajnos ez a probléma már kihat az egész viselkedésemre és az életemre,hétköznapjaimra. A kérdésem az hogy miért vannak a kamu statisztikák a farokmérésekről ? Vagy az hogy van egy átlag az nem egyenlő azzal hogy az a méret jó is a nők többségének , hanem csak annyit jelent hogy a legtöbb férfinek ez jutott ? Meg a másik dolog hogy alig volt alany aki ilyenre jelentkezett . Es vele vették a kovereket meg a 70 éves öreg pápák méreteit is. Ezzel sose lehet hiteles egy felmérés ! Ha csak a 15-40 közötti sportos életmódot elő férfiakat vizsgálnák meg akkor 18 cm simán lenne a Magyar átlag. Ezért pl én a 15 cm simán vehetnem magam kisfarkúnak.
2018. nov. 18. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy kövér férfinek nem lesz kisebb a farka... :"D optikailag tűnik talán csak kisebbnek, de ha konkrétan lemérik, akkor láthatod, hogy csak a háj takart :D

És a sporttól pedig megnő a farok? :D

Jesus...



Ömm, a lényeg, hogy szerintem nem kicsi a farkad. Bár én is azt szeretem, ha a farok teljesen kitölt, a te méreteddel ez simán mehet.


Ha nem kamu a kérdés és valós számokat rtál, akkor nem értem, miért tartották kicsinek a tiédet. Lehet a technikád nem volt elég jó.

2018. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorin a nőknek elég a 13-14 cm. Ha kilépsz az utcára, ott már teljesen más a felállás. Ott 16-20-ig mennek a méretarányok, vagy 20 felett, ne a gyakorin éljetek, itt még a 11 cm is nagy, ilyen he84 meg a többi agyhalott szerint...
2018. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem bőven elég lenne a 15cm. 22/l
2018. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha jól bánsz a szerszámoddal és sikerül örömet okozni akkor nem számít

illetve sokszor nem a hossz az ami döntő hanem a vastagság

vannak olyan nők akik azt élvezik hogy szét feszíti őket egy pöts

van aki szereti ha nyársalja.

és van aki azt szereti ha kellemes

a Te méreted még nekem is sok lenne

24N

2018. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 15-ös. Panasz nem volt rá.
2018. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas__9610047-ennyire-lehetetlen-tullepni-a-kicsi-farok-komplexuson
2018. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 19 20 cm. És exbarátnőmet volt hogy kézzel kellett kielégittenem mert nem érzett lehet nem volt 100% os az erekcióm mondjuk.. csak 70 kb:(. Pedig nem 1 szer nem 2 szer kapott hüvely repedést a pélómtól pedig mindig nagyon igyekszem hogy figyelmes legyek.
2018. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!