Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fitymaszűkület mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszűkület mennyire akadályozza/nehezíti a tökéletes szexet?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy néz ki fitymaszűkületem van, nem tudom teljesen hátrahúzni csak ernyedt állapotban. Az lenne a kérdésem (első sorban olyanoktól akiknek szintén van vagy akiknek a partnerének van/volt), hogy ez mennyiben van befolyással a szexre, a teljesítőképességre, az élvezetre, ilyesmi?

2018. nov. 18. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmas lehet és akár szakadhatnak is,a dolgok ami erős vérzéssel járhat. Jobb ha dokihoz mész és megoldod a dolgot. Ha gondolod szívesen beszélgetek erről privátban.
2018. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azzal foglalkozz hogy megszüntesd a fitymaszűkületet. Elsősorban légy egészséges, aztán gondolkozz a szexen.


A fitymaszükületes rengeteg betegséget hordozhat a fityma alatt, egy normális, jól infomált lány sem fog lefeküdni veled ha megtudja hogy ilyen betegséged van.

2018. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Derwer ***** válasza:
100%

Nekem ok nem igazán ment így szex. Fájt.

Elmondásod alapján neked is az lesz a szitu.

Metélés lesz ebben az esetben, ahogy nekem is.

De majd elmondja az orvos, nézettesd meg.

2018. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szakirodalom szerint a fityma nem képes tágulni, ezért rendszerint a körülmetélést javasolják.

Én azonban ezt az álláspontot a saját tapasztalatom alapján cáfolom.

Nekem lankadt állapotban simán hátra ment, így a higiéniával soha semmi gondom nem volt. Apám egész fiatal koromban megmutatta, hogy alatta is meg kell mosni.

Viszont serdülő koromban tapasztaltam, hogy amikor felállt a cerka, hátra még tudtam húzni a fitymát, de vissza már nem nagyon akart menni annyira feszült. Különösen miután elsült a farkam és még nagyobb lett a makkom.

Ezért amikor recskáztam vigyáztam, hogy a fitymám ne húzzam túl, ne maradjon hátul.

Akkor még féltem, hogy szex közben ezzel bajom lehet.


Én úgy tágítottam, hogy az álló cerkámon a makkra húztam a fitymát a fájdalom határáig, de nem húztam át rajta. Nem emlékszem mennyi idő volt (talán hónapok, vagy évek), de egy idő után már rendesen járt, jól kitágult, így alkalmassá vált szexkapcsolatra is.

2018. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!