Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha egy srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy srác gamer barátom hentait akar velem nézegetni? Vagyis megkérdezte akarok-e. Mást is akar? Hogyan viselkedjek? 18L

Figyelt kérdés

18/L

(Discordon és Rabbithole-on) Hang chattel akartuk elkezdeni csak a browserem nem tàmogatott dolgokat és elhalasztottuk, mert már vagy 1 órája magyarázta hogy használjak egy appot. Mentsetek meg. xD

Viccelődni tudok, meg szexizni, de komolyan vegyem vagy mit csináljak?

(Úgy volt hogy mindketten masztiznánk, csak én nem tudtam egyedül lenni otthon, így úgy volt hogy csak ő beszél én meg írok ha kell, de hogy azt hogy gondolta azt nem tudom, de ugye még nem lett belőle semmi. Kb ugyanazon a napon ismerkedtünk meg, amikor kérdezte hogy csatlakozom-e röviden.)



2018. nov. 19. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ahogy érzed.Én biztos nem mennék bele ilyesmibe.
2018. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább ne erőltesd!
2018. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsi lesz neki :/
2018. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 éves létedre eléggé gyerekesen állsz a dolgokhoz. Neked egy hús-vér srácra van szükséged, aki sétál veled, megfogja a kezed, és boldoggá tesz a jelenlétével. Azzal hogy udvarol, bókol, megölel, megsimogat.
2019. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!