Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, hogy olyan lányok képeire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy olyan lányok képeire maszturbálok, akiket ismerek személyesen?

Figyelt kérdés
Nem állok beszélőviszonyban velük, csupán ismerem őket. Facebookos, instagramos képek, maximum fürdőruhásak.

2018. nov. 20. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Honnan ismered őket, ha nem beszéltek? Amúgy meg ki nem szarja le? Vagy ha az lesz a többségi vélemény, hogy gáz, akkor többet nem csinálod majd? Egyáltalán mi értelme az ilyen kérdéseknek?
2018. nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha már bejön annyira, hogy kiverd a képekire, akkor ezzel az erővel meg is dughatnád őket.
2018. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Nekem is vannak olyan ismerőseim ( régi osztálytárs,távoli rokon, kisbolti eladó stb aki ismerősöm facen, tudom, hogy kicsoda, köszönök neki az utcán mégsem ülök le vele cseverészni napi szinten) Na ez jelenti azt, hogy ismersz valakit, de nem beszéltek. Vagy én pl elég introvertált / zárkózott vagyok és a közeli hozzátartozóimmal is csak akkor cseverészek, ha muszáj vagy kedvem van, máskülönben jobban elvagyok egyedül. Lehet a kérdező is ilyen.


Kérdező! Tökmindegy mit mondunk, úgyis csinálni fogod. Vagy azt várod mi legyünk a döntőbírák? Ha neked jó,azok a lányok meg nem tudnak róla akkor senkinek sem fáj és senkinek sem gáz.

2018. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem gaz de szerintem ezzel nem vagy edgyedul
2018. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekre a legjobb, nekem is sok van. Volt osztálytársak, évfolyamtársak, akikkel már nem beszélek, de az instájuk tele van jó képekkel.
2018. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Az a gáz hogy olyan béna vagy , nem tudsz egy csajjal össze jönni.
2018. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is szoktam. Egy picit rossz utána a lelki ismeretem, de ha belegondolok egy egyéjszakás kaland után is furán néznék a csaj szemébe azok után ami történt, csak ilyenben még nem volt részem. F/27
2018. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 jdfGabrella ***** válasza:
Nem
2018. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem döntőbíráskodást szerettem volna, csupán mások véleményét, kíváncsiságból. Üzenem a negatív véleményt íróknak, hogy ez nem a szexről szól, önkielégíteni mindenki szokott.
2018. nov. 20. 14:54
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 lány osztálytársamból kb. 20-ra kivertem. Oszt? :D
2018. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!