Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért hátulról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hátulról szeretik a legjobban?

Figyelt kérdés
20N
2018. nov. 20. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Mert úgy lehet a hajadba kapaszkodni,illetve úgy a legjobb ;)

32F

2018. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Én meg azt vettem észre, hogy a nők azok, akik hátulról szeretik valamiért a legjobban. De tényleg, a csajok többsége ilyen volt.


Az én kedvencem a misszionárius.


25/F

2018. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Értétek már meg, hogy nincs olyan hogy "a férfiak/a nők ezt szeretik meg azt". Személyfüggő minden és nem nemiség függő. Kapásból mondok neked 5 pasimat, akinek nem az volt a kedvence.
2018. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Belekapaszkodnak a csípőnkbe, tudnak mozgatni minket a farkukon. Ezen túlmenően pedig a férjem azt mondja, hogy kutyapózban extra szoros a puncim és mintha mélyebbre tudna menni bennem. Nagyobb élvezet neki 32/N
2018. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én elölröl szeretem mert igy látom a partner arcát. Ebböl tudok következteni hogy keményebben vagy lassan baxam😉
2018. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én például úgy nem szeretem, mert hamarabb elmegyek.

Ha a nő lovagol az sokkal jobb előröl is meg ha háttal lovagol...41F

2018. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálam van 3 póz ami egyforma a szememben. Már olyan értelemben, hogy mennyire szeretem. Szóval nem lehet azt mondani, hogy jobban szeretném, mind a kettő mást jelent, egy másik szakaszát egy aktusnak.

Viszont az érdekes, hogy most azt írta az egyik válaszoló, hogy gyorsabban elmegy. Már nem egy ismerősöm mondta ugyan ezt. Nekem pedig akármilyen izgató, illetve a legjobb szó rá, hogy felajz, egyáltalán nem megyek el tőle gyorsabban, sőt. Én talán misszionárius alatt megyennék el a legygyorsabban, de abban a pózban tudom a legkönnyebben visszatartani.

2018. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem úgy szeretem a legjobban, de azt szeretem abban a pózban, hogy kiélhetem a dominanciám.
2018. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak arra vagyok kíváncsi hogy aki azt szereti mit szeret benne annyira, mivel jobb, mint pl szemből
2018. nov. 20. 19:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálam nincs kedvenc. A kutyapózt azért szeretem, mert olyankor nagyon szűk.
2018. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!