Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért passzívabbak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért passzívabbak az ágyban?

Figyelt kérdés

Eddig úgy gondoltam, hogy simán félénkebbek. Nagyon ritka, hogy az eddigi barátnőim (vagy olyasmi) egyértelmű tettlegességgel kezdeményeztek szexuális együttlétet. (egyértelmű, ha ruha alatt simogat, vetkőztet, vagy odabújik hiányos öltözetben) Nem azt mondom h kevés nő, hanem még az a kevés is csak néha (pedig értem a dolgom, meg nem is nézek ki rosszul)


De láttam egy erotikus képet a neten, és elgondolkodtam: Talán a nők attól érzik jól magukat, ha alárendeltté válnak? Most nem a mindenféle beteges játékokra gondolok, hanem az irányitásra, meg arra hogy a férfinak kell levadásznia, letepernie.


Csajszik, nálatok ez hogyan van?

Milyen arányban kezdeményezitek a szexet (párkapcsolatban), és ha már megy a "móka", mennyire vagytok irányítóak, dominánsak? Mennyire vagytok félénkek?


Szűz lányok válaszát (elképzeléseit) is szívesen olvasnám ;-)

Kort is írnátok?


Köszönöm



2018. nov. 21. 01:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Szűz vagyok.

Ha adott kapcsolatban a nő ritkábban kezdeményez, mint a férfi, az lehet azért is, mert alacsonyabb a libidója. Nincs ebben semmi meglepő, szimpla biológia, a fordított eset kevésbé gyakori. Az meg az eltérő anatómiából ered, hogy a férfi többet mozog szex (vaginális közösülés) közben, elvégre ő hatol be. Tény, hogy sok nőtől hallottam már, hogy szubmisszív hajlamai vannak (többtől, mint férfiaktól), de szerintem vannak ennyien azok is, akik inkább az egyenlő erőviszonyokat preferálják.

20/L

2018. nov. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
"Az meg az eltérő anatómiából ered, hogy a férfi többet mozog szex (vaginális közösülés) közben, elvégre ő hatol be. " Nem, a passzivitást nem így értem, hanem hogy alig csinál valamit magától. Csók, simi, egyebek (mondjuk pont az "egyebek" volt az, ami kérés nélkül is eszébe jutott)
2018. nov. 21. 02:19
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Szűz vagyok.

De azt nem tudnám elképzelni, hogy csók, simi meg ilyenek ne jönnének magamtól. Amit írtál, hogy simagatás, vetköztetés, odabújás nekem teljesen egyértelmű dolognak tűnik. Alapból sem szeretem magam semmilyen téren irányítottnak érezni. Szerintem az jó, ha a férfi és a nő is kezdeményez és mindketten aktivizálják magukat.

22

2018. nov. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Nincsen passzív nő, csak béna pasi....
2018. nov. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha bármelyik volt barátomat megkérdeznék szerintem eggyiksem mondaná rám hogy passzív voltam, lehet hogy csak ilyen lányokat fogtál ki .
2018. nov. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is kezdeményező voltam. Nálam mindig egyenlő arányban volt az, hogy az aktuális barátom (vagy szexpartnerem) vagy én kezdeményezek. Tény, hogy szeretem, ha a pasi kezdeményez, mert érzem, hogy kíván. De azt is élvezem, hogy én vagyok a csábító. Sokszor már szavakkal elérem, hogy még hozzá se érek, de már áll a farka és alig bír magával. Vagy az elején csak olyan simi, mintha nem is a szexre pályáznék, de a pillantásom minden elárul stb...imádok csábítani.


Szexben meg szeretek alárendelt lenni, de úgy, ahogy én szeretném. Szóval igazából én irányítok. Szerencsére eddig olyan pasikkal voltam, akiknek ugyanez jött be. Ez nem azt jelenti, hogy parancsszavakat mondok, hogy most mi hogy legyen :D minden jön magától, meg többször vált a pasi pózt.


Viszont tudom, miről beszélsz, sok lány ismerősöm olyan, hogy fél a kezdeményezéstől. Engem például az előbb leírtak miatt közönségesnek gondolnak, némelyikük talán ribinek is. Pedig nem fekszem össze akárkivel...


25/L

2018. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán rossz partnereket fogsz ki....

Nálam volt több olyan "asszonyka" is aki rengetegszer kezdeményezte, igényelte :D

Sokan viszont a z általad leírtaknak feleltek meg...

Ez kb. olyan, mint a libidó szerintem. Egyénfüggő :)

2018. nov. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, mentek a zöld kezek.

4#-es válaszoló, ezt írtad: "Nincsen passzív nő, csak béna pasi...."


Nem hiszem, hogy béna lennék. Soha senki nem célzott erre, sőt ellenkezőleg. Igazából volt egy csaj, aki kimondottan domináns volt, az tetszett, de zavarba is ejtett. Meg volt, aki néha kezdeményezett.


Valaki itt írta a szexkapcsolatot, meg az ilyesmiket: HÁt az más, hiszen ha előre meg van beszélve hogy mikor szaladtok össze (amikor mindkettő akarja), akkor ismeritek a másik szándékát. Abban már nincs kihívás ;-) Mondjuk az ilyen kapcsolatokról nem tudok nyilatkozni, nem igazán volt.

2018. nov. 21. 08:47
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is kezdeményezek, simogatom, benyúlok a gatyájába, stb. Meg persze mondom is, hogy kívánom. Szex alatt is aktív vagyok, de azért a legtöbb pózban a pasi mozog. Szerintem sokmindenen múlik ez, de egy normális szexualitással rendelkező nő kezdeményez, és aktív.
2018. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én alapvetően sokszor kezdeményezek, vsn, hogy többször, mint a barátom. Nem érzem magam "domináns típusnak", de a barátomnak tudom, hogx jobban bejön, ha én célozgatok vagy ilyesmi. Ritkán van, hogy annyira be van indulva, hogy na, ő vegye át a vezető szerepet, de akkor nagyon látszik. Szerintem sak olyan lányokkal volt dokgod, akiknek kisebb volt a libidója, vagy jobban vágytak mondjuk arra, hogy így us kifejezd, mennyire kívánod őket.
2018. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!