Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A punci mindig budos egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A punci mindig budos egy kicsit vagy en fogtam ki ezt így?

Figyelt kérdés

Úgy az egésznek volt egy kicsit kellemetlen erős bepárlott pisi szaga és íze, nem csak a pisinyillásnál, hanem úgy a szemérem ajkaknak és dombnak és csikló környékének is.

Első volt, egy ilyen buli után szaladtunk haza és estünk egymásnak. :)). 19/20


2018. nov. 21. 11:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Azért a nők többsége szokott fürdeni
2018. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a farok is büdös egy kicsit....

Aki fürdés nélkül orálozik, az így jár

2018. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Uhh. Szerintem ezt kifogtad. Egy ápolt magára adó nó p.u.n.c.i.j.a nem büdös hanem kívánatos!:) Nagy-nagy különbség van a kettő között! Fogsz találkozni igényes nővel is,es akkor tapasztalni fogod a különbséget te is!:) 37/f
2018. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Egy lánynak/nőnek. Legalább 2 óránként fürdeni kellene ahhoz hogy ne legyen "szaga".

Ez kivitelezhetetlen!

De ez is sok mindentől függ!

Étkezés,hormonális,fizikális tényezők.

S nem utolsósorban az öltözködés időjárás,stb.

Nyílván,télen jobban be van öltözve egy lány. Ott már fél óra múltán is már lehet "kellemetlen" szaga!

S főleg egy buliból haza?

A buliban,izzdtak,(ott is). Nem meglepő hogy volt "szaga".

2018. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
Csak terogtad ki a buli alatt megizaddt volt wc én és együttlét elött nem mosta meg magát , én rendszeresen tisztálkodom és nincs nuni szagomsoha.
2018. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én buli előtt mindig alaposan megmosom a farkam is, hogy ne legyen kellemetlen, ha esetleg összejön valami a buliban...
2018. nov. 21. 12:15
 7/21 A kérdező kommentje:

De amúgy a lánynak nem mondtam semmit, nem akartam megbántani, próbáltam minél jobban arra koncentrálni, hogy jó legyen és ne arra ami kellemetlen:P.


Persze megértem, hogy nem lehet rózsa illata ha buliból direkt megyünk haza, de azért kicsit durva volt. Ha hasonlatot kéne mondjak akkor kb. 24 óra alatt lettem volna ezen a szinten, vagy nyáron nagy melegben valami edzés után haza érve.

2018. nov. 21. 12:20
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
nem értem mit vártál, egész este bulizott, lehet csak reggel zuhanyzott előtte lol. nőket meg kell mosni eksön előtt.
2018. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Korrekt a hozzáállásod!

Ez Igen!

De azt tudod?

Hogy a lányok,azért könnyebben,sűrübben nedvesednek!

Illetve a ferromonok is

Lehet hogy pont azért igyekeztetek haza olyan sietősen.

Mert a lánynak a feromonjai,úgy begerjesztettek. S ahhoz "szag" is párosul.:)

2018. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
van gyomrod haver,én behánytam volna:D
2018. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!