Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Mit szerettek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Mit szerettek a szopásban?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy mit gondoltok erről, hogy viszonyultok hozzá.

Az exem azt mondta, hogy csak azt szereti az orálban, hogy örömet okoz nekem vele és nem is volt benne túl aktív.

A jelenlegi párom viszont azt mondja, hogy imádja a farkam, meg azt, hogy a szájában lehet és szereti torokra venni és szereti az ondómat.

Ti szeretitek a párotok ondóját? Ti miért szerettek szopni?



2018. nov. 21. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azt,hogy szinte őrjöngenek a férfiak az elvezettol, hanem maga az erzest is. Mindent! :)
2018. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés csinalni, felizgat. Szeretem bekapni,nyalogatni, és imádom mikor vissza jelzést kapok hogy jól csinálom.
2018. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a számban érezni a párom farkát, és tudom, hogy örömöt szerzek vele. Az ízét is szeretem, meg a tudat, hogy miután jól leszoptam, meg fog dugni. Mi sosem orgazmusog orálozunk, ez “csak” előjáték.
2018. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok örömet okozni, a farkát a számban. Szeretem mikor kiabál a pasim. 😍
2018. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Edina 8103 ***** válasza:
85%
Imádom,mikor a számba van!Engem is beindít,sokat van,hogy nem birom abbahagyni és végig csinálom!!🤷‍♀️
2018. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Én azért szeretem, mert ő annyira élvezi. Nincs benne semmi jó fizikailag, hogy megdugja a szájamat vagy a torkomba nyomja. Az előző barátom csak némán tűrte, pedig tetszett neki, de nekem nem. A mostani őrjöng, ezért szivesen is csinálom. Az ondó semleges számomra, de szeretem, ha tobb van.
2018. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon imádok szopni. Nincs párom jelenleg úgyhogy bulikban véletlenszerűen kiválasztott emberekkel is szoktam csinálni. Nagyon jó érzés amikor jó mélyen bent van a számban valakinek a farka de azt is szeretem amikor a makkot szopogatom. A spermát is imádom. Nálam plusz élvezet amikor egy olyan ember élvez a számba, aki előtte még nem tett ilyet.
2018. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó érzés, ahogy érzed, hogy megkeményedik a pénisze a szádban

42/N

2018. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Élvezem azt hogy a páromnak milyen élvezetet tudok nyújtani és nagyon beindít hogy én irányítom mikor mehet el. Izgalmas az egész és egy kiadós szopás után csak úgy tocsogok lent.
2018. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy a párom élvezi.
2018. nov. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!