Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb lánynak a barna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lánynak a barna hajú srácok jönnek be?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a haj a döntő, de valamelyest csak meghatározza a vonzalmat. Úgy vettem észre, hogy a legtöbb lánynak a barna hajú fiúk tetszenek pl a szőkékkel szemben. Persze kivétel biztos, hogy van. Nektek mi jön be ilyen téren?

Kort írjatok, ha gondoljátok:)



2018. nov. 21. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, sötétebb szőke jöhet, de a tejfölszőkétől undorom van. Amúgy igen, ha csak haj alapján kéne választanom, akkor inkább barna.
2018. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fekete haj nekem jobban tetszik. De a sötét szőke is.
2018. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem így vettem észre ezt. Sötétbarna a hajam, de nem tapadnak rám a csajok, de ennek más oka is biztos van.
2018. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Nyilván mikor pasit keresünk, akkor nem a hajszín lesz az, ami megfog bennetek, kedves harmadik válaszoló. :)
2018. nov. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jajj szegény kérdező, hát neked még mesét sem olvastak?? Szőke (kék szemű) herceg fehér lovon (Ford Mustang megteszi), és az sem baj, ha ki vagy gyúrva.


Legyél romantikus, legyen sok időd a kapcsolatra, de az ágyban marcangold szét.

2018. nov. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a barna haj/barna szem párosításért vagyok oda.

A szőkéket, vöröseket meg sem nézem, mint pasikat.

36 év alatt egyetlen szőke vagy vörös hajú pasim sem volt

2018. nov. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szöszik/szokesbarnak jönnek be ( bár tetszett már sötét hajú pasi is) de nekem akkor is a gyengém a szőke vagy egész világosbarna /szőkésbarna
2018. nov. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan a vörösök tetszenek.
2018. nov. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alapesetben a barna haj jön be, a férjem is sötét hajú. De voltam szerelmes szőke hajú férfiba is. Az arcával együtt az összbenyomás lesz a döntő.


És eddig életemben csak 2 olyan srácot/férfit láttam a való életben, akiket én 10/10-esnek tartanék külsőre. Az egyik történetesen sötétszőke volt, a másik középszőke. Őket csak futólag láttam (egyiket például vonaton), nem volt közöttünk ismeretség, se flört. Csakis azért emlékszem rájuk, mert számomra tényleg iszonyú jól néztek ki.

37N

2018. nov. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 jdfGabrella ***** válasza:
Nekem is a barna haj jön be jobban.
2018. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!