Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci nők, lányok, ti küldtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci nők, lányok, ti küldtetek már, küldenétek magatokról meztelen képeket? Fiúk, férfiak, ti kaptatok már duci nőktől ilyet?

Figyelt kérdés
Néztem itt egy pár kérdést, és a legtöbb nő azt írta, hogy legalábbis arc nélkül simán küldenek ilyen képeket. Én részben persze azért nem küldtem, hogy ne legyen visszaélés, de azért is, mert nem akarom látni képen a testemet, nem akarom hogy fotó készüljön róla. A ruhás egész alakos képeket se szeretem magamról. Ti hogy vagytok ezzel?

2018. nov. 22. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Soha, semmi esetre sem küldenék ilyet senkinek
2018. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Nekem bárki küldhet ilyen képet, szerezhetne egy kis örömet nekem.
2018. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Fújj... Van még ettől lejjebb?
2018. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos meg nem kaptam duci csajtol kepet :( pedig nagyon szepek a duci csajok!! 22F
2018. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Én már nem is egytől kaptam és higyjétek el lányok, nincs mitől félnetek.

Ha arc nélkül csináljátok és semmi felismerhető nincs a képen, nem tudnak vele mit kezdeni/visszaélni.

Sokan nem mernek küldeni mert "nem fog tetszeni, csúnya" stb.Már jó párat véleményeztem ezen az oldalon és nem kaptam olyat ami csúnya lenne.

Sajnos a ducibb lanyokat kicsit nehezebb rávenni ilyenre, de mivel érdekli őket hogy másnak mi a vélemenyé a puncijukrór, így nehezen de küldenek.

2018. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is nézzük a ruhás egész alakos képeket. Engem egyáltalán nem zavarnak magamról. Persze olyan ruhákban vagyok, miben csininek érzem magam.

Meztelenül nem találom magam túl jól kinézőnek, de ettől még elhiszem, hogy vkinek pont ez jöhet be. (Ismerek duci lányokat, akiknek nagyon meglepő a partnerük.) "Visszaélések" miatt nem küldözgetek csak össze-vissza a világba. De nem jelenti, hogy kizárt lenne...

2018. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kaptam. Én magam csináltam több képet is! Szex elött és közben is! Nagyon izgalmas volt! f.
2018. nov. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mikeXxX ***** válasza:
49%
Van pár képem innen ruhás és ruha nélküli is van de nem küldöm senkinek sem tovább marad privát .39f
2018. nov. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Idegennen csak arc és mindenféle felismerhető jel nélkül (pl nekem van tetoválasom, olyat küldenék, amin nem látszik). Az egész alakos ruhásokkal semmi bajom, csak pózolni utálok meg kamumosolyogni, a fotózást nem szeretem. A barátomnak viszknt küldtem szexi fehérneműs vagy meztelen képet is, amiket imád. Van a puncimról is képe. Sőt, ő is csinált már rólam ilyen képeket "saját felhasználásra" (masztizásra).
2018. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy látszik csak én vagyok ilyen parás 😂 köszi :)
2018. nov. 23. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!