Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapad rám a volt szexpartnerem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapad rám a volt szexpartnerem, szinte már zaklat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt jó pár szexkapcsolatom. Ezzel a sráccal nagyon meguntam 1 hónapja a dolgot és mondtam neki h fejezzük ezt be mert nem szeretnék többet szexelni vele. Erre természetesen elhordott mindennek h nekem biztos a nagyobb farok kell h jól megdugassam magam stb. Utána meg bocsánatot kért és mondta h jo akkor szüneteltessük a dolgot cserébe azért találkozgassak vele néha. Menjünk el ide oda. Mondtam h majd meggondolom. Erre napok óta zaklat. Egy nap legalább 5x felhívott. Sms-et írt és messengeren is hívott meg írt. A letező minden helyen letiltottam már de most meg már az iskolám elött várt meg. Ott elmondtam neki h nem akarok semmit se tőle már. Nem jártunk és világosan leszögeztem h csak szex és más nem. Erre persze azt mondta h ő nem tűri a megaláztatást. Mit tegyek most? Jelentsem már fel vagy mi?

2018. nov. 24. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
#távoltartásivégzés
2018. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Zaklatásért simán feljelentheted! Telefonszámot is cserélhetsz.
2018. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Közben megszeretett és veled akar élni.

Gondold át a következményeket, mi lenne, ha te is vonzódnál feléje. Csöppet se erőltesd, mert nem végződne jól. Ha mégis zaklatásnak veszed őt, akkor bíróság és távol tartási végzést kérj. Előtte esetleg ezt megemlíthetnéd neki, hogy ehhez a megoldáshoz vagy kénytelen folyamodni, ha nem száll le rólad.

2018. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont,én vagyonkobzási kísérletért fogok
2018. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 StevenUp ***** válasza:
73%

Hát ez van akkor ha többször vagy különböző ágyakban mint Iskolában...


Khm...ribi... Khm... :D

2018. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt hasonló esetem, nem akarta megérteni a nemet, nemet mondtam a találkozásra, aztán a következő kérdése h mikor és hol? elég félelmetes volt. De aztán határozott elutasítások után felhagyott a zaklatással. Nagy macho volt, szerintem nem hitte el hogy van olyan nő aki neki nemet mond
2018. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 te már csak nagyon tudod mennyit vagyok iskolában. 23 évesen miért ne lehetne szex kapcsolatom? Tán tilos? Érdekes h a pasiknál az a menő ha minnél több csajt megdug de ha egy lány nem akar kapcsolatot csak szexet akkor el vsn hordva mindennek :D Vicces emberke vagy.
2018. nov. 24. 19:57
 8/9 Bence_ ***** válasza:
100%

Jó a kérdés, picit még várj.

Ha továbbra is zaklat akkor mondd el neki, hogy a feljelentésen gondolkodsz.

Bár, valami olyat kéne neki mondani amiből neki az jön le, hogy te mennyire tiszteled és massal sokkal jobban járna.

2018. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez abszolút megállja a zaklatás tényét.

Ráadásul,burkoltan megfenyegetett.

2018. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!