Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért van mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért van mindig mehetnékük?

Figyelt kérdés
Mozi, étterem, sétálàs, nyaralás, wellness, plázázàs stb egyszerűen mindig menni akarnak valahova és a pénzt költeni (persze a közös programokat te fizess)

2018. nov. 24. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Mert kihasználják a férfiakat.
2018. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Mai provokatív kérdés megvan. xD
2018. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Életemben nem voltam még rendes étteremben, wellnesezni meg pláne nem. :D

Igényem sincs rá.

A sétálással nem értem mi a gond.

2018. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Azért, amiért te meg általánosítasz.....

Nekem sokszor van “mehetnékem”, de mivel független vagyok mint érzelmileg, mint anyagilag, ezért akkor megyek, oda megyek, és annyit költök, amennyit csak akarok.

Ha éppen van partnerem, akkor sem engedem, hogy mindent ő fizessen. Vagy mindent felesbe, vagy egyet ő, egyet én.

És azért van mehetnékem, mert az életem nem arról szól, hogy üljek otthon és bámuljam a tévét.

2018. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Mert nem szeretünk otthon punnyadni, és így tudunk kicsit kikapcsolódni. Attól h te csak ilyen nőkkel jöttél össze akik azt akarták h mindent te fizess, még nem minden nő engedi, vagy elvárja h mindent a férfi fizessen.
2018. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 StevenUp ***** válasza:
76%
Szerintem ez az egyik legjobb dolog hogy nővel lehet össze vissza kirándulni... Mert én szeretek és ha a nő partner rá nem egy lusta dög akkor az királyság :)
2018. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Wellnessezni engem is vihet valaki (privátok előtt, férfi vagyok).
2018. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Sétalni, nyaralni, welneselni én is szeretek. Séta ingyen van! Nyaralás és welneselés meg együtt fizetendő, vagy felváltva.

De otthon ülve filmezni is nagyon jó.


Ez a kérdés iszonyat általánosító és rosszindulatú.

2018. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Miért van mehetnékünk? Mert unatkozunk. Otthon ülni és a falon száradó festéket nézni unalmas.


A sétálás amúgy meg ingyen van. A plázázás is az esetek 99%-ában azt jelenti, hogy csak sétálunk, nézgelődünk, de ne veszünk semmit, szóval az sem kerül pénzbe. A mozit, éttermet, akármit meg minden normális ember felesben fizeti, szóval a nőnek épp annyiba kerül mint a férfinek.


Nem értem, mi a gond.

2018. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!