Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem tudott elmenni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tudott elmenni. Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem volt ilyen. Pedig másfél hete nem volt közöttünk semmi. Én is dolgoztam, ő is. A szex közben minden rendben ment de a végén nem tudott elmenni. Pedig én mindent megtettem.

Munkára hivatkozott, hogy az jár a fejében.

Azóta elég rosszul érzem magam.

Nektek volt már ilyen?



2018. nov. 25. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nőbe ismerek olyat aki tényleg ha másfele jár az agya egyszerűen nem tud orgazmust elérni. Szóval nem tartom kizártnak, hogy pasinál is van ilyen, szóval nyugi nem te vagy a hibás :) 28/F
2018. nov. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az #1 hozzászólónak igaza van, nem a te hibád nyugi :)
2018. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg üres volt a puttony...
2018. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen, nyugí! :)
2018. nov. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már hogy nem tudtam elmenni, okozta már kimerültség fizikailag vagy szellemileg, nem a te hibád csak ilyenkor már nem jut energia a szexre hiába is akarja az ember.
2018. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasik sem gépek, kérdező. Ugyanúgy vannak érzéseik, félelmeik, aggodalmaik, stb, mint neked. Ráadásul a férfi úgy van bedrótozva, hogy ha valami probléma üti fel a fejét, senkinek sem beszél róla, hanem megpróbálja megoldani. Magába fordul, töpreng, keresi a megoldást.
2018. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Williamspear ***** válasza:

Akkor van igazán baj ha nem tud eljönni (hozzád)! Mert akkor te semm tudsz elmenni! 😂


A viccet félretéve van ilyen s ezért nem vagy hibás! Fáradtság levertség gondok bajok miatt...

2018. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne okoljad magad, most valami miatt, bármilyen ( v rajtad kívül álló v rajtad álló ) ok miatt nem sikerült; de majd legközelebb sikerül.
2018. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 2 hét alatt minden este más csajokkal lenni, nem egyszerű dolog! Elég egy rossz nevet mondani, és máris kidobod! Ne haragudj rá! Nem tehet róla hogy punci nélkül hagytad 2 hétre!
2018. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!