Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek bejön, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön, ha a pasi bdsm eszközöket tart otthon (bilincs, korbács, szájpecek ilyesmi)?

Figyelt kérdés
Vagy lehet ezt még az első randin nem kellene elárulni...

2018. nov. 25. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne az első randin de amúgy ja
2018. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy igazán egymásra találna a férfi és nő, akkor lehetne szó egy kis rávezetésről. persze nem egyből korbács, bilincs meg ilyenek, csak mondjuk hogy a pasi szereti mindenben átvenni az irányítást, uralkodni és ebből szépen ki lehetne következtetni hogy mire akar kilyukadni. szerencsére én pl az exemmel tudtam nagyon kiélni magam. mindenben egyeztünk és nagyon élveztük a szexet és a különböző kis játékok használatát
2018. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó tisztázni, hogy kin szereti használni ezeket az eszközöket? A partnerén vagy magán vagy felváltva.
2018. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi rossz nincs benne, viszont nem az első randi hot topikja kellene hogy legyen.


Ha mégis, abból vagy hatalmas bukta, vagy egy eszméletlen jó dolog lesz..

2018. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőn azért ne. Ismert meg, ha fogékony rá vezesd rá a témára fokozatosan.

Nekem eddig két pasi is volt aki ezzel jött elő, második a mostani párom, és pl én kértem hogy használjunk igazi bilincseket meg szájpecket is mert ki akartam próbálni, nekem bejönnek az ilyesmi játékok.

24L

2018. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én már jártam úgy hogy egykori barátom elvitt magához és bevitt egy szobába ami úgy nézett ki mint egy kínzókamra. Még elég fiatal voltam és majdnem elsírtam magam de aztán mégis nagyon jó volt.
2018. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6-os! Mesélsz róla, mi volt abban a szobában? És mi történt ott Veled?
2018. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
hosszú lenne az egészet leírni, de amúgy volt ott ostor, pálca, kötelek, egy pad, egy szék amit ö maga csinált és úgy nézett ki mint a nőgyogyászatinál,....
2018. nov. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi! Izgalmas. Tippeket keresek egy ilyen szobához. Most lett helyünk hozzá a pincében.
2018. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen (ne első randin)
2019. máj. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!