Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lenne a jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a jó döntés ebben az abnormális kérdésben?

Figyelt kérdés

Van egy fullos nő tőlem 150km-re Budapest központjában, akit lehetőségem lenne megfektetni. Ugyebár ez benzinbe kerül, ami pénz. Ad a benzinbe azt mondta. Viszont nekem minden vágyam egy komoly hangrendszer a kocsiba, amit csütörtökön fognak beszerelni. Vagyis a subwooferen kívül minden bele kerül (erősítő, hangszórók, kondenzátor). Ezek is pénzbe kerülnek persze, plusz munka díj. Van a számlámon jelenleg 160 ezer forint, és erre nekem kb 79 ezer menne el. De újévre össze kell szednem a subwoofer árát amit megrendeltek, ami 130 ezer forint.


Szóval ti mit tennétek a helyemben? A benzinre minimum 20 ezer elmegy, de ad bele kb 10-12 ezret.



2018. nov. 25. 11:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Add meg az elérhetőségét, majd megdugom én.
2018. nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Csak fontosabb a kocsi és a hangtechnika!
2018. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te foglalkozz egyelőre a kocsiddal...
2018. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Most nem tudom sírjak vagy nevessek

mi a fontosabb a kocsi vagy egy kufirc?



Nézdd az jön le hogy valószínűleg ez csak 1 alkalmas lenne max 2~3 de ebből komoly nem igazán aztán ki tudja


a kocsi meg a hangtechnika Tartósabb lesz


24N

2018. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Haver.. Egy darab dugás a fontosabb, vagy az, hogy megvedd a hangrendszert, amit szeretnél?

Amúgy menjél vonattal, az olcsóbb jóval.

2018. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Tömegközlekedés lesz. Autópályán megeszi a magáét, illetve a belvárosi forgalomban.
2018. nov. 25. 11:50
 7/22 anonim ***** válasza:
Neked kell dönteni, mondjuk ha egy ilyen csajt kihagysz aki még neked fizet gyakorlatilag hogy menj hozzá akkor... Bocsi a megrendelést talán le lehet mondani, illetve azt nem értem hogy az ember addig nyújtózkodik ameddig a takarója ér, illetve hogy a csaj tudja hogy egy hangrendszerrel kell versenyeznie? Nézd, vagyok ahhoz már elég öreg "farok" hogy megmondjam a tutit, a hangrendszer itt fog maradni és minden anyagi dolog ha "költöznöd" kell de az élményeid veled maradnak... Én a nőt választanám mondjuk. Persze az sem életbiztosítás de ahogy mondtam is dönteni neked kellene..
2018. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

20 litert fogyaszt a kocsid?


Amúgy mekkora király vagy, fullos pesti csajok kívánják a farkad, pedig csóró és spúr is vagy egyszerre. Ezt nevezem, tanits mester!

2018. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Škoda fabia 3, 1.0mpi motor. 5 sebességes. Simán megeszi a 8-9 litert autópályán...
2018. nov. 25. 12:29
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Látom matekból sem vagy penge barátom. Inkább ne szaporodj, legyen a nagy zene!
2018. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!