Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami gond van velem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gond van velem, hogy amikor reggel látom, hogy a páromnak kemény, akkor hihetetlenül kívánom, délután már nem? N28

Figyelt kérdés
Szóval nálunk ez úgy van hogy általában egyszerre kelünk, és ha neki reggeli merevedése van, azt nagyon megkívánom. Sokszor van hogy engedi hogy szex legyen ilyenkor szuper napom van. Viszont néha elküld h sisessünk nem érünk rá majd délután. Na nekem pont ettől megy el a kedvem hogy legyen délután :D felállítani sem szeretem, mert ugye akkor már nem áll magától. Ha valami szexis göncben várom, akkor se lesz olyan kemény mint reggel, se olyan tartós. Így annyira nem kívánom. Baj van velem? Amugy szeretek szpni, de csak ha kemény
2018. nov. 27. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát délután már ő is te is fáradt vagy, teljesen érthető és normális. Aludjatok egy délutánit és mikor felkeltek mehet az akció
2018. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fáradtan nem megy úgy, mint kipihenten. Nagyon jó hogy szexi ruhában várod. Kis pihenés, uzsonna, zuhany után lehet állni fog, mint a cövek.
2018. nov. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nincs veled semmi baj. Mondjuk a nők általába a reggeli szexet, pont hogy kevésbé szeretik, viszont nálunk férfiaknál a hormonok egyensúlya reggel, délelőtt a legjobb ebből a szempontból.
2018. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Reggel a legkeményebb a rúd valóban. Ha kipihenten ébredünk, akkor főleg. Nincs még rajtunk a napi stressz, fáradtság stb. Érdemes bevállalni a reggeli szexet, ha belefér a napi rutinba.


Nyilván ha valaki reggel 7-re stb. jár dolgozni, akkor elég nehezen megoldható. :D

2018. nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ébresztd fel korábban egy jó szopással, akkor nem tudja azt mondani, hogy siessetek mert nem értek rá ;)
2018. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én férfiként is szoktam nagyon kívánni a szexet a reggeli merevedésnél, viszont ilyenkor még amikor nem is nagyon ébredtem fel elég nehezen megy, nincs hozzá rendesen energiám és emiatt ha le tudom küzdeni a vágyat akkor nem erőltetem. Sokkal jobban esik úgy amikor már éber vagyok és tele energiával.

Egyébként nincs veled semmi baj, változó hogy ki mennyire kívánja a szexet, egyébként ha azt szereted hogyha áll a ceró, nézzetek esetleg közösen egy kis filmet, közben kicsit egyengesd kézzel és kész lesz a mókára :)

2018. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nincs veled gond


nekem is jobban esik ha spontán jön..

+ én is (újabban) ébredés után vagyok "produktív"

2018. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi gond, ha van lehetőség élni kell vele.


Normális esetben nem kell sokat állítgatni, mire előkerül már kemény nekem legalábbis, nem tudom nálatok ez hogy van, de ahány ház annyi szokás.

2018. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8 ra járunk , most bevetem majd azt a cselt, hogy 20 percel hamarabb kelek :)
2018. nov. 27. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!