Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok ezzel állna elő? 22/N

Figyelt kérdés
Szex téren ellaposodott picit a kapcsolatunk, ezért arra gondoltam, hogy feldobom a szex játékszerek vásárlásának lehetőségét. Konkrétan még nem beszéltünk arról, hogy valamin változtatni kellene, vagy, hogy gond lenne. Hogy reagálnátok ha csak simán annyit mondana a párotok, hogy menjünk el egy szexboltba. Nem akarnám bántani az önbecsulését ezen a téren, de jó lenne valami pluszt vinni a dologba. Én még egy hármasra vagy egy másik párral együtt szexre is nyitott lennék, de ezt aztán végképp nem tudom hogyan kellene előadni neki.. Véleményeket, esetleg tapasztalatokat várok. :)

2018. nov. 28. 07:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

sok pasinak rosszul esik ha játékszerre vágysz

mert olyan érzésük van hogy Ők már nem elégítenek ki kevesek neked!


Nálunk is ez volt a helyzet

Exem azt mondta ha vibrátort merek venni akkor itt vége be fejezte velem

ne értsd félre nem ez miatt szakítottunk...


a 3asba pl 2L 1F bele szoktak menni

de plusz pasi vagy párcserésbe már nem

2018. nov. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Finoman előlehet neki jönni a témával. A plusz egy lányos felállás tényleg elfogadhatóbb sok férfinek. Ha pedig megnyugtatod, hogy semmi gond nincs vele mindössze pár kütyüvel akarod fokozni az élményt, akkor hátha belemegy.
2018. nov. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez tényleg elég pasifüggő. Neked kellene ismerned a pasidat annyira, hogy ilyen reakciója lenne. Én személy szerint úgy fogom fel hogy a segédeszközök más fajta élvezetet nyújtanak mint amit én tudok ergo nem leszek se féltékeny se sértődött rájuk, be lehet dobni őket szex közben mint plusz. A többesnél meg én személy szerint kapcsolatban nem játszanám meg mert túl rizikós a végkifejlet, inkább barátság extrákkal témába lennék benne 2 csaj 1 pasi felállásba. 28/F
2018. nov. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

Először egy kis önismeret, mivel mi nem ismerünk benneteket. Miért laposodott el a kapcsolat? Csak szex terén történt meg vagy az egész kapcsolatra értve eresztettetek le? Mit tettetek a laposodás ellen? Pontosan milyen "játékszert" akarsz beszerezni, vibrátort vagy korbácsot? Ha vibrátor kell akkor nem a párod technikájával vagy méretével van gondod? Az ellaposodás előtt tényleg jó volt a szex vagy csak a szerelmi lángolás miatt érezted annak? A párod milyen ember, kedves, sértődékeny, magabiztos, önbecsülési problémái vannak, közöltél-e már vele rá nézve sértő hírt és ezt, hogyan fogadta, stb.? A két férfi felállás tényleg csak azért jut eszedbe mert ellaposodott a kapcsolat vagy már régen is vágyad volt? Milyen gyakran beszélgettek a pároddal az intimitásról, szoktatok-e egyáltalán arról beszélni, hogy kinek mi a jó?


A dolgok ismerete nélkül nehéz okosat írni. Nagyon nem mindegy az, hogy miért akarsz újítani és hogyan. Lehet újítani, új pózokkal, szerepjátékkal, stb. ezer módon, de mondjuk ezek nem fognak segíteni ha tényleg csak az hiányzik, hogy más férfival is együtt legyél esetleg hármas formájában. Viszont ha tényleg csak a szex az uncsi akkor azt plusz emberek bevonása nélkül is meg lehet oldani.

2018. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Engem izgat, ha a párom használ játékszerek, nekem van is otthon több játékszer erre a célra, de mint az első hozzászóló is írta, a 2L1F felállása bele mennék, abba is ha 1L1L de a 2F1L nálam ki zárt dolog


33F

2018. nov. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem azért de én lennék rosszul bekötve? Nekem ha barátnőm ezt így megmondaná ahogy te a kérdésben teljesen megérteném és nyitott lennék a játékszerekre mondjuk hármas vagy másik párral való szexre én se biztos hogy rátudném szánni magam persze ez függ attól ő mennyire szeretné és pontosan milyen felállásban mert a 2L 1F vagy a másik párral dolog még oké de a 2F 1L felállás igen csak nagy próba lenne... Tudom hogy ez valahol nem fair hogy a 2l jöhet de a 2F már nem de semmilyen téren nem vonzanak a pasik az meg hogy más pasi élvezkedik a párommal már fejben se túl izgató.
2018. nov. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám elviselni ha a páromhoz más hozzáér ugy .. 2L1 F benne ennék :D. Amugy nem bánto ha ilyen kellékeket dobtok be persze rosszul is elsűlhet benne van. Probáld meg ugy mintha egyik ilyen vásárlós aplikáción véletlenül bedobta volna aztán nézegessétek át hogy mik vannak :). Valószínű dugás lesz a vége:D. 24F
2018. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Mondjuk van is itthon a csiklóizgatótól kezdve a dildóig minden. De a hármasba nem mennék bele, még akkor sem ha 2L 1F felállás lenne. 30/F
2018. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én nem érezném bántónak, de mindenki más. Én a többesben is benne lennék, de ehhez a legtöbben úgy állnak, hogy van aki kipróbálná, viszont aki nem az meg nagyon ellene van.
2018. nov. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

számomra ebben semmi extra nincs..

ezen maximum olyan pasas akadna ki aki egy óvódás fejével gondolkodik:D


a játékszer pazar dolog, használjátok csak. hozd fel neki bátran

2018. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!