Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Na csajok kukis kérdés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na csajok kukis kérdés?

Figyelt kérdés

A mérettől most vonatkoztassunk el, tegyük fel mindenkinek a megfelelő. Ezen túl milyen a nyerő? Az egyenes, görbe, merre görbüljön, betonkemény legyen vagy kemény legyen, de hajlítható, gazdagon erezett vagy sima, "gomba" forma vagy áramvonalas?


Kort is írjátok és azt is, hogy megvan/megvolt-e az ideálotok ilyen téren.


2018. nov. 28. 17:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs, szarul érzékelt a mobil, heteróba akartam, de bánja fene, ha férfiak is válaszolnak. Csak írjátok a nemeteket is a megkülönböztethetőség végett. :D
2018. nov. 28. 17:48
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Ha homoszexuális témába akartad ki irni a kérdésed akkor válaszolok.


Ha tényleg minden pasinak megfelelő méretű lenne. Akkor nekem mindegy hogy milyen a formája. Csak tudja használni és ne legyen ápolatlan.

2018. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
23/férfi vagyok.
2018. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előzővel, teljesen mindegy milyen ha ápolt es tudja hasznalni.
2018. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
bárcsak :) nekem mindegy csak kuki legyen :P 17L szűz
2018. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a legideálisabb az a vastag,sűrűn erezett felfelé vagy jobbra görbülő nagyobb makkal de ne legyen extra nagy.

21/F

2018. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jön be amelyik egy kedves, szőrös, macis pasira van ránőve :D :P

(tökmindegy milyen a formája, mérete és merre görbül)

2018. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 teljesen egyetértek. Tökmindegy a farok kinézete, én értem, hogy kíváncsiak vagytok, hogy jó, de mégis, ha választhatnánk stb. De mi nem ez alapján választunk, szerintem legtöbbünket nem érdekli ez, ha szeretjük a másikat vagy ha tetszik. Ezek olyan kérdések, hogy ha választhatnátok kék pólós vagy piros pólós csajjal jönnétek össze? A lány a lényeg, nem? Legtöbbünk nem is hüvelyi úton megy el, tehát még itt se nagyon számít ez.

Ha pedig ez alapján rangsoroljátok magatokat, hát el kell, hogy szomorítsalak titeket, kedves tökéletes farkúak, ha egyébként taszító alakok vagytok akkor a kutyának sem fog kellene a gyönyörű cerkátok.

Ha kívánok valakit esküszöm nem foglalkozom a farka formájával, csak arra gondolok, hogy legyen már bennem.

22n

2018. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyugi utolsó, csak egy egyszerű kérdés. Nem kell se válogatni se mögé gondolni se privátoktól tartani részemről. Szimpla közvéleménykutatás, mint a saláta vs babapunci.
2018. nov. 28. 23:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kemény és egyenes vagy kicsit felfele görbülő jön be a legjobban.
2018. nov. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!