Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm azt mondja h amíg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondja h amíg nem szedem le a szőrt a farkamról, nem orálozik velem. Szerintetek is ilyen zavaró a szőr?

Figyelt kérdés
Utálom borotvalni. 20F
2018. nov. 28. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ mekkora a szőr, ha egy őserdő akkor igen zavaró, ha kicsit borostás számomra nem annyira.
2018. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Neked talán tetszik ha nyalásnál belemegy a szádba a szőr, meg fulladozol tőle?
2018. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Én magamtól is borotváltam, nem kellett a barátnőimnek kérnie soha. Ők is rendben tartják magukat odalent, akkor én miért jöjjek őserdővel?
2018. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Te se szeretsz szőrös puncit nyalni


Szopás közben kellemetlen szőrt köpködni

mert a fanszőröd hullik


meg hiába mosod meg fán egy olyan szaga ami undorító

Meg én momentán szeretem a férfi szemérem dobját szőröst meg undorító



24N

2018. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kis finnyás! Próbálj meg egy szőrös fszt le..opni.

Majd köpködöd a szőrt rendesen.

2018. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha ő is utálja birotválni no akkor mivan?
2018. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Az én párom például szereti, hogy van ott szőr, szóval én nem borotválom csak ollóval leszoktam vágni, hogy azért ne őserdősödjön (a metódus: összefogok a kezemmel egy adag szőrt és kifeszítem és megpróbálom minél lejjebb elvágni, eltart egy kis ideig). De az exem meg nem szerette a szőrt ott szóval neki borotváltam, ennyi "áldozatot" meg lehet hozni egy kapcsolatban.

Próbáljatok kompromisszumra jutni, szerintem vesd fel neki, hogy mi lenne ha csak rövidebb lenne, de nem borotválod. Ha nem működik, szerintem tedd meg neki. A borotválás utáni bőrirritációra vannak enyhítő/megszüntető megoldások, járj utána.

2018. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 he84 ***** válasza:
70%
Ez azt jelenti, hogy a barátnőd egy kényes, felszínes, érzéketlen személy. Ezzel zsarolni és kényeskedni eléggé bunkó dolog, nem szerethet igazán. A szőr ternmészetes, nem undorító, csak az ostoba elvárásos divat, a média tömi ezt több emberbe. Aki jól csinálja és nem kényes, az nem fog szőrt nyelni, köpködni, ez butaság,... Ugyanez igaz a női nemi szervre is. Ahol nyalni szokták, ott nem szőrös a csiklónál, az ajkaknál, sem a hüvelynél, nem igaz az, hogy aki nem szedi, az nincs rendben odalent,... A szag, vagy illat meg nem rosszabb attól, ha van ott szőr, az a tisztálkodástól függ. Ráadásul a szőr izgató is tud lenni, több feromon érezhető úgy. De szerencsére vannak, akiket nem zavar a szőr, avagy bejön nekik, legyen szó akár férfiről, akár nőről.
2018. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

Sziasztok,


24N vagyok a párkapcsolati tanácsadó



írni fogalmazni nem tudok



de nagy okosságokat akarok mondani.

2018. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha nagyon hosszu az engem is zavar , de a rovidre nyírt a legjobb, próbáld ki te is.
2018. nov. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!