Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Görbe a péniszem, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Görbe a péniszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem annyira de nem tetszik. Nem fáj, semmi ilyesmi de nagyon zavar és szégyellem. Ernyedten egyenes, de mikor feláll akkor elkezd görbülni enyhén balra és egy kicsit lefelé. A bőrt akkor is jól hátra lehet húzni meg ilyesmi de jobb ha megkérdezem. Forduljak szakorvoshoz? Egy lánynak biztosan nem merném megmutatni.

2018. nov. 28. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló a farkincám. Nekem is hasonló problémáim voltak/vannak. Én már annyira nem bánkódom miatta, mert cserébe nagyon nagyon élvezik a lányok. Mármint a nagyon nagyon az élvezet mértékére utal, nem a lányok mennyiségére.


Én elhatároztam, hogy legközelebb ha randizom valakivel, akkor megpróbálom kipuhatolni, hogy neki milyen a preferenciája :D


Bár mondom: senki nem panaszkodott még rá.

2018. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen butaságon nem éri meg feszkózni.Nekem pl.kimondottan tetszik,ha görbe vagy ha lefelé konyul(nem ismerkedni szeretnék,csak írom).

Eszedbe ne jusson szégyellni,senkit sem fog érdekelni,hidd el,hogy nem szögegyenes a péniszed.


Neked hogy esne,ha összejönnél egy lánnyal és az istenért sem akarná megmutatni a punciját,mert szerinte csúnya és szégyelli.Nem mondanád rá,hogy kuka,meg hogy túlreagálja a dolgot?

Ráadásul,ami számunkra nem tetszetős,az lehet,hogy a párunknak nagyon is izgató.

2018. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyenes pénisz nem létezik. Ha zavar, akkor plasztika, de nagyon drága lesz és természetellenesen fog hatni utána...
2018. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
A páromnak is picit görbe és egyszerűen imádom. Nem hiszem hogy zavarnia kéne.
2018. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 alonelyman ***** válasza:
64%
Jobb a görbe jobban stimulálja minden pózban a hüvelyt, élvezetesebb vele a szex
2018. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#2: Nekem is egy kicsit rosszul esne és próbálnám vigasztalni és bátorítani.
2018. nov. 28. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

#6 Na látod.

Butaság ilyen piti dolgon agyalni is,nemhogy nem ismerkedni miatta.. :)

2018. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nehéz rá szánni magamat.
2018. nov. 28. 22:32
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is volt olyan párom, akinek kicsit görbült. Nem emiatt szakítottunk. Ő pont, hogy nem volt szégyenlős, másnak is megmutatta, amíg velem volt.
2018. nov. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!