Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig bírnátok ha minden nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírnátok ha minden nap szexelnetek kéne?

Figyelt kérdés
Főleg férfiakat kérdezek. Én is az vagyok. 35 éves. Minden nap le kell feküdnöm a barátnőmmel, legalább 1 órás menetek. Már hetedik napja. Nagyon jó csaj, nem is ez a gond, de már kezdek fáradni. Szerintetek velem van a baj? Akinek van jó csaja az mennyit szexel vele átlagosan hetente? Nekem a heti 2 is elég lenne, de mindig ott van rámmászik, és akkor már én is kivánom, de kezdek teljesen kilenni már ennyi szextől..

2018. nov. 29. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Még úgy 15 évig


20/f

2018. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap szeretkezünk, valamikor reggel is és este is, de mostanában a reggeliekre szoktunk rá nagyon a kávé helyett!

Sűrün el is késünk, vagy rohanunk utána :D

Mi bajod vele?

Másnak egy tizede nem jut, áldom az életet, hogy ilyen pár van mellettem!

42ff

2018. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Megmondtam neki hogy állj elég az élet nem csak szex
2018. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

szinte minden nap kiverem amikor nem találkozom a barátnőmmel, viszont a szex nem menne minden nap, mert én sem vagyok gyorstüzelő és a 30-90 perces menetek azért igénybe veszik a szervezetemet

orgazmus után meg lefáradok, szóval emiatt is ha lenne, akkor inkább csak este


elég szép barátnőm van és elég bevállalós perverz, igaz inkább otthon a 4 fal között simán szexelünk kb, ritkán csinálunk extrémebb dolgokat

szerintem hosszútávon a napi szexet nem bírnám, vagy nem húznám el, hanem csak 10-15 perc és nem mennék el, aztán mindenki mehet a dolgára :)


F

2018. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

mi 1 évig bírtuk úgy hogy naponta 1-2 szex

azóta heti 3-4 alkalommal szexelünk, mert nekem is és neki is eléggé sok volt a napi 30-80 perces szex plusz az előjáték

2018. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi úgy szoktuk, hogy nem minden nap, de amikor igen akkor több menet is van egymás után. Tehát mondjuk a heti 7-8 az 3-4 napon jön össze.


Ezt én is észrevettem már, hogy minél jobb csaj (szebb) a barátnő, annál gyakrabban csinálja vele az ember szívesen. Barátnőmnek már kb ha az arca eszembe jut, arra feláll. Amikor objektíve kevésbé vonzó barátnőm volt, akkor vele kicsivel ritkábban.


31/F

2018. nov. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sportolok,edzett vagyok és nagy a libidóm...de minden nap én se bírnám,csak,ha rövidebb menetek lennének.A napi min. 1 óra az kikészítene meló mellett.

38f

2018. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem fel hogy massal mesz ha kevesebbet adsz neki🤔 34l
2018. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Párom 51 éves, napi szinten van min 1 órás szex. Ő is ugyanúgy kívánja és bírja mint én.

Ha nem birod, legyél őszinte a partnereddel, ha tényleg szeret meg fogja érteni és találtok majd kompromisszumot.

22/L

2018. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Átlagban 2 naponta szeretkezünk. Van persze amikor napi kétszer, meg van amikor egy hétig egyszer sem, meg olyan is, hogy sok egymást követő napon. De minden áldott nap nem hiszem, hogy menne.
2018. nov. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!