Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuális fiúk, ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális fiúk, ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
22 éves, meleg srác vagyok és az utóbbi időben facebook-on is elkezdtem ismerkedni, a társkeresőkön kívül, hogy ezzel is bővítsem a merítési lehetőséget. Eddig csak olyan srácoknak írtam, akikről tudtam, hogy biszexek, vagy melegek, illetve egyszer volt, hogy mellényúltam, de a srác nagyon udvariasan utasított vissza. Most viszont egy olyan srác tetszett meg akiről semmit nem tudok, de egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne írjak neki. A baj csak az, hogy van egy közös ismerősünk, aki egy jó barátnőm. A srác pedig ennek a barátnőmnek a jegyesének az unokatesója. Félek, hogy ha írok neki és full hetero, akkor ezt elmondja ennek a barátnőmnek, aki megharagszik rám, hiszen az egyik családtagjára vetettem szemet. Ti elmondanátok, ha ilyesmi történne, vagy inkább hallgatnátok róla.

2018. nov. 29. 14:54
 1/9 hypno ***** válasza:

Kérdezd meg a barátnődet, akinek a "jegyesének az unokatesója", hogy mit tud a srácról.

Ha tényleg a barátnőd és nem csak haver, akkor szerintem számíthatsz a segítségére.

2018. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én kínomban elmondanám, de nagyon megviselne, ha egy férfi bepróbálkozna nálam...
2018. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el. Mondjuk én az a kategória vagyok, aki téged is "udvariasan utasítana vissza". De azért vannak sokan, akik ennél kevésbé lennének szalonképesek szerintem, ha egy b**i (direkt írtam így) bepróbálkozna náluk...
2018. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Attól nem félek, hogy durván utasítana el, mert az látszik, hogy rendes, normális srác (ettől persze, lehet, hogy utálja a melegeket, de erre látok kisebb esélyt). Csak attól félek, hogy elmondja a dolgot a barátnőmnek és az eléggé kínos lenne. Mondjuk ez lehet, hogy neki is az lenne és ezért inkább hallgatna róla. Ha nem lenne ennyire jó pasi eszembe se jutna írni neki..
2018. nov. 29. 15:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értelek. Ha tegyük fel a srác hajlana feléd, az utána nem lenne kínos a barátnődnek, ha kiderülne hogy kavartok?

Szerintem is beszélj a barátnőddel, ha olyan jóban vagytok.

2018. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hypno ***** válasza:

#4

A barátnőd nem tudja, hogy meleg vagy? Az egy nagyon mély barátság lehet.

2018. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az nem lenne kínos. Azt elfelejtettem írni, hogy a barátnőm tudja, hogy meleg vagyok, és ha a srác hajlana a dologra, akkor nem lenne gond, mert nem egy hetero családtagjára hajtottam rá, hanem egy biszexre.

Az nekem is eszembe jutott, hogy megkérdezem, hogy mit tud róla, de az biztos, hogy a srác nem teljesen meleg, azt meg, hogy biszex-e azt biztos, hogy ez a barátnőm nem tudja. Szerintem azt mondaná, hogy hetero a srác és ne foglalkozzak vele.

2018. nov. 29. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el. Minek? Élném tovább az életem, nem csinálnék ügyet belőle.
2018. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jelöld be ,irj neki beszélj vele,ha vmi gáz lesz,minden csoda 3 napig tart ) en is csináltam ilyet,semmi gáz nem volt)
2018. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!