Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex? Hogyan csináljam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolt1123 kérdése:

Első szex? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Szoasztok szt szeretnem kerdezni hogy milyen tanácsokat tudnátok adni hogy hogyan vegyem el a barátnőm szüzességét,mivel azt szeretnem hogy neki minel jobb legyen.

Minden tippet/ tanacsot meghallgatok!

Köszonom az ertelmes valaszokat!



2018. nov. 29. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Csak annyi, hogy ne erőltesd. Érezze mindig, hogy bármelyik pillanatban megállhattok, ha meggondolja magát. Ne görcsölj rajta, és akkor ő is el fog lazulni.


29 éves létemre, valamennyi kis tapasztalattal, de nagy szívvel ennyit tudok mondani ;-)


Meg annyit, hogy ha van egy kedves barátnője a barátnődnek, aki szívesen ismerkedne, vagy esetleg pettingelne is, akkor keressen fel engem. Sorry, de nem viccelek

2018. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is. Ne várd el, hogy élvezze az elsőt. Lehet nagyon fog neki fesziteni és vérezni.

Kérdés? Te is szűz vagy? Vagy csak még nem voltál szűz lánnyal?

Legyél vele nagyon türelmes. Hosszú előjáték, sok-sok csók. Csak olyan legyen, amit ő is akar, neki is jól esik. Nagyon lassú és finom mozdulataid legyenek. Lassan hatolj be. De lehet kell egy hirtelen mozdulat. Nem kell az egész péniszed berakni, lehet nem megy be. Ha már benne vagy, akkor hagy időt, hogy megszokja. Először ne mozogj benne. Aztán csak finoman.

Arra figyelj neki ne legyen rossz élmény. Aztán majd később mindkettőtöknek jó lesz.

(Amennyiben szűz vagy, nehez lesz kivitelezni, mert lehet gyorsan elmész.)

S ne feljetsétek az óvszert!

2018. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinalj sotetet simizgesd puszilgasd sokat misszionariusba szepen lassan csinald ha mar jo nedves es kozbe kerdezgesd jo e minden szerintem ennyi tobbet nem tudsz tenni😃 ne arra menjen ki a dolog hogy te elelvezz!! Es utana bujjatok ossze es beszelgessetek barmirol
2018. nov. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon figyelj rá első alkalommal hogy mi jó neki és mi nem, ha kell kérdezz nyugodtan nagyon fontos a kommunikáció, nekem az elsőnél a barátom nagyon gyengéd és figyelmes volt így örök emlék marad, próbáljmeg minnél figyelmesebb lenni és gyengéd vele.
2018. nov. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megtapasztaltam, milyen a rossz első szex, pedig nem ks fájt.

1. Szerintem misszionáriusban csináljátok. Egyrészt, így te irányíthatsz, másrészt neki kényelmesebb - nem lesz olyan szűk. Nem hiszem, hogy első alkalommal érdemes lenne felülre küldeni őt, esetleg kutyában csinálni (sajnos, vsn olyan idióta, aki azt hiszi, egy szűz lánynál ez oké)

2. Izgasd fel jól, és szerintem mindenképp ujjazd picit (vagy nagyon - ahogy neki jólesik), mert attól is kicsit tágul. Orálisan is kényeztesd, és ne csak az intim területeken csókold, hanem pl. a nyakán, a hasánál, a combjai belső felénél. És persze szájon is.

3. Mielőtt beteszed, mindenképp kérdezd meg, hogy készen áll-e, akarja-e. Valószínűleg azt fogja mondani, igen, de szerintem sokat jelent, ha megadják a választás lehetőségét.

4. Ha betetted, lassan és óvatosan, egy picit hagyd, hadd szokja. Lehet, fájni fog neki, lehet vérzik is. Az ő döntése, hogy folytassátok-e. (Ha szűz vagy még, és bénázol, mikor betennédy ne ess kétségbe, előfordul)

5. Ha lehet, kerüld a hirtelen, gyors mozdulatokat, főleg az elején. Nagyon kellemetlen pl egy hosszú lökés.

6. Ha nem fáj neki, lehet kísérletezni. Ha nincs rá idő, mert hamar elmész, az se probléma. De ha úgy érzi, ajánld fel neki, hogy befejezed másképp

7. Dicsérd közben, simogasd, érezze, hogy tetszik neked. Utána bújjatok össze, ne legyél távolságtartó vele.

Én ezt tudnám mondani. Hajrá!

2018. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

szerintem ha az elsö föleg ha a lánynak akkor a legjobb a kutyapóz, mert akkor a legsimábban tud hátulról behatólni.

Legalább is nálam így volt.L

2018. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!