Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Névnapra örülnétek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névnapra örülnétek ha a barátnötök nem megszokottan kényeztetne titeket fiúk?

Figyelt kérdés
Ma van a párom névnapja kap ajándékot az nem lényeges de arra gondoltam venném egy szexi fehérneműt és ágybabújnék vele éjszaka ez mennyire jó névnapra?:D nálatok nevnap/szülinapon van szex? :) 23/L
2018. nov. 30. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Maga az ötlet szerintem jó és örülnék is neki, de én nem ünneplem a névnapom és a születésnapomat sem és barátnőm sincsen.
2018. nov. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Én nagyon örülnék a szexi fehérneműs beöltözésnek és a nem hétköznapi együtlétnek is. Szerintem jó ötlet.Ha megcsinálod írhatnál róla milyen volt a gogadtatás.
2018. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen szuper otlet. A szex mindig jo. Es unnepleshez legjobb ajándék. Nem mindennapi stilusban, uj sexi fehernemuben meg kivételes is. Hajrá.

27F

2018. nov. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hypno ***** válasza:

A mindennapi élet kicsit sincs tekintettel sem a névnapokra, sem a születésnapokra. Lehet pont ezeken a napokon az ember olyan fáradt, vagy frusztrált, hogy legfeljebb egy kis összebújást visel el szex nélkül, csak az idegek kisimítására.

...és lehet 5 perc alatt simán elalszik a karjaidban.


Szerintem beteg dolog a szexet valamiféle jutalomfalatként kezelni.

2018. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, de én a szexi fehérneműhöz mindenképpen vennék legalább egy combfixet is. Esetleg harisnyatartó, vagy egy tűsarkú is jöhet, ha kicsit bevállalósabb vagy, illetve tudod, hogy neki bejön az ilyesmi.


33/N

2018. nov. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!