Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok. Ti nem unjatok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Ti nem unjatok ha kinyalnak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 17:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Akkor meg kell tanulni kommunikálni, és úgy fogja csinálni, ahogy élvezed.
2018. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Sosem lehet megunni
2018. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
Vannak akik jobban élvezik ha ki vannak töltve és meg vannak küldve. Úgy látszik te is ezek köze tartozol. Nincs ezzel baj
2018. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Sose unom meg. :) Mondd el neki is, hogy mit szeretnél, hogy csinálja.
2018. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Itt elmondod hogy lazán nyal, neki meg nem? F.
2018. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%

KOMMUNIKÁLJ! Hogy várhatod el, hogy kommunikáció nélkül tudja mit kell csinálni. Lehet, hogy az exe így szerette. De ha nem mondod el neki hogy te mit élvezel, akkor megérdemled a dolgot.

És amúgy nem unom, sőt, ha lehetne állandóan élvezném, ahogy a párom csinálja.

2018. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én vagyok ez első akit kinyalt
2018. nov. 30. 19:13
 18/22 anonim ***** válasza:
Akkor nincs nagy gyakorlattal. Vezesd rá hol a legjobb ;)
2018. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én 2 évig voltam olyan kapcsolatban, ahol 0 kommunikáció volt. És persze 0 orgazmusom... Kommunikáció az alapja! Ha valamit nem szeretsz mondd meg, ha valamit máshogy szeretnél mondd meg! Különben soha nem lesz jó én már csak tudom.
2018. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem 2 esetben fordult már elő ilyen.


Az egyik: a barátom iszonyat jól nyalt, mindig ezzel kezdtük a szexet, és én már előtte nagyon fel voltam izgulva mindig. Először azt hittem, hogy én ezt soha nem unom meg, aztán eljött az az idő, hogy annyira fel voltam izgulva, és annyira vágytam egy hatalmas hüvelyi orgazmusra, hogy könyörögtem, hogy tegyük be azonnal. De ő nem akarta még, mert mindenképp látni akarta, ahogy elélvezek az oráltól. Szóval egy idő után már untam, hogy most megint orál van csak.


A másik eset: amikor olyannal szexeltem, aki nem tudott nyalni, vagy esetleg fájt is vagy kellemetlen volt...na azokat hamar meguntam mindig, és szóltam, hogy tegyük inkább be.

2018. dec. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!