Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A többség tényleg rosszul szop?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többség tényleg rosszul szop?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rengetegszer olvasom itt gyakorin, hogy a legtöbb nő nagyon béna az orálban. Illetve most láttam pont az egyik válaszban, hogy a pasik még rá is játszanak arra, hogy élvezik, mert az már "jelent valamit", ha a nő szop.

Ez tényleg így van? Ti mit tapasztaltatok? Rá szoktatok játszani? Illetve, miért rosszak a nők orálban? Tudom, van, aki ebben jó, van, aki abban. De nálatok mi nem szokott bejönni? Mit láttok leggyakoribb hibának?



2018. nov. 30. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos nem tudom,mivel a többség még nem szopott le.
2018. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köss bele a megfogalmazásomba... Nyilván az érdekel, ti mit tapasztaltatok,hány nőnek élveztétek, hánynak nem... Számotokra a többség...
2018. nov. 30. 18:12
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
10bol 1-2 aki eleve ráérez, 8-9 tanítható, és csak 1-2 aki reménytelen
2018. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Úgy mondanám, hogy saját tapasztalatom szerint 10-ből kb 1 szop úgy, hogy az agyam eldobom tőle, 1-2 perc és eldurranok, 2-3 jól szop, kb 10 perc és elmegyek, 3-4 kellemesen szop, nem biztos, hogy elélvezek a végén, de jó érzés, 2-3 meg úgy, hogy "hagyja már abba, ennek semmi értelme, inkább dugjunk".

De ha komunikálsz a lánnyal, és mondod, hogy nekwd hogy jó, ha ő is figyel rád, akkor sokan tudnak javulni.

2018. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Én imádok szopni :) Szerintem jól csinálom legalábbis a korábbi visszajelzésekből ez jött le. De én csak 1 vagyok a rengetegből :)
2018. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nincs rossz tapasztalatom abban, hogy valaki rosszul csinálta volna. 10-15 perc alatt kivégeztek általában. Olyanban meg még nem volt részem, amitől eldobnám az agyam és 2-3 perc alatt elmennék.

Mit tudhat az, aki ennyi idő alatt kivégez valakit? :D

2018. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, van olyan. :) A férfi elmondása szerint"végre valaki, aki jól csinálja". És nem tartott tovább 1-2 percnél. :D
2018. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

7-es. Nekem eddig 14 barátnőm volt, de ilyet még nem tapasztaltam :D

10 perc alatt még senki se tudott kivégezni egyszer sem.

2018. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Férfiaknak is különböznek az igényeik. Valaki a lágyabb, érzékibb szopást szereti, valaki meg a durva mélyet... :) Legalábbis nőként ezt tapasztaltam.
2018. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Na jól van, addig vesézzétek még ezt a dolgot, míg vissza nem sírom az exemet. Na az tudta, hogy mitől döglik a légy! Nagyon intelligens volt.
2018. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!