Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hallottátok már mások szeretke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottátok már mások szeretkezésének a hangjait?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen hatással volt rátok?

Izgató volt hallani őket?

Vagy semmi extra?

Nekem múlt hét végén volt először ilyen élményem és most is megremegek, ha eszembe jut. :D

23/L



2018. nov. 30. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hallottam már másokat de semmi extra. 20/L
2018. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én is hallottam már másokat de szerintrem ők is hallottak már minket


nem volt rám hatással

2018. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hallottam és láttam is, azonos neműeket és párokat is. Privátban mesélek.
2018. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hallottam elég sokszor a hugomat, és gáz vagy nem gáz magamhoz is nyúltam őket hallgatva
2018. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Láttam már messziről, hallottam is közelebbről, de szívesen nézném is mások szexét meg!
2018. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
anyámékat sajnos rendszeresen hallottam kiskoromtól kezdve, eléggé meg is utáltam őket részben ezért
2018. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy nyári éjszakán amikor a tömbházban minden ablak nyitva volt az egyik szomszédasszonynak igen hangosra sikeredett az orgazmus. Érdekes volt élőben hallani.
2018. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy szilveszteri bulin egyik barátnőm berúgott.

Négyen voltunk egy szobában , ő azzal a pasival aki neki tetszett én meg azzal aki nekem tetszett.

Már reggel volt és készültünk aludni, ők ketten egymásnak estek, persze mi is egymásnak estunk .

2018. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nálunk minden nap hallgatjuk a felettünk lakó nőt és a szeretőjét... iszonyat hangosak és napi 1 v 2 szex van náluk sajnos :( Hajnal 4kor a sikítás és hörgő kombinációra nem szeretek megébredni. Engem egyáltalán nem mozgat meg max berakok zenét bár mi lassan 1 éve minden nap halljuk őket. (Akit ez izgat esetleg 1hétre ide költözhet megunja a szex hangokat :D )
2018. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen hallom néha, és felizgat :). F.
2018. dec. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!