Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél már anyával és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már anyával és lányával?

Figyelt kérdés
22évesen hónapokig viszonyom volt egy 27éves fiatalaszzonnyal.Lányuk akkor volt 7éves.10 évvel később,néhány hétig a lánnyal is.A lány persze nem tudta,hogy előtte anyucival,anya sem tudta meg soha,hogy a lányával.Ez az én titkom(na+a legjobb barátomé,neki azért csak kikotyogtam,hogy megvolt mindkét gyönyörűség:)))))
2018. dec. 1. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

"csajoknak szívesen mesélek" :D:D:D:D:D:D:D

Mert a lányok akarnák ezt pont hallani...

Mellesleg férfiaknak olyan rossz mesélni egy ilyen storyt, igaz szegénykém? Pont, hogy inkább a férfiak egymásnak mondanak el ilyet és nem a nőknek.

Hogy te mennyire éles elme vagy és, hogy mennyire ismered a nőket, hogy így próbálsz meg itt felszedni. Bár ez annyira erőtlen, hogy még próbálkozásnak se lehetne nevezni. Biztos volt ilyen, ebből annyira ez következik, szóval nagyon hiteles lehetsz. Szerintem még nőhöz nem értél életedben

2018. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen élményem nekem is volt. Csak nálam egyszerre voltak jelen anya és lánya 😉😋
2018. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Egyik exem is előbb anyukával

aztán a 19 éves lányával

de nem 10 év után

2018. dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. válaszoló!Ezért tiszta szívből irigyellek.Én is boldogan partyztam volna velük,de sajnos ez náluk kizárt lett volna:(
2018. dec. 1. 10:24
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
3. Én is sokat álmodoztam már ilyenről!
2018. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 38 évesen a volt osztálytársnőmmel történt meg párszor a dolog, pár évvel később a 20 éves lányával.
2018. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!