Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, asszonyok! Ti valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Ti valóban szeretitek, élvezitek az orált csinálni, vagy csak a párotok kedvéért csináljátok?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket csak is az igazat,a tiszta igazat mondjátok.
2018. dec. 7. 03:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Igen, szeretem, méghozzá annyira, hogy konkrétan felizgulok tőle.
2018. dec. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
A mostani pasimnak imádom csinálni és élvezi is nagyon, hogy ennyire kívánom minden porcikáját. Nem kérek privát üzenetet, nem válaszolok.
2018. dec. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Én imádok szopni, nem csak a pasi kwdvéért csinálom.
2018. dec. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
3%

100%? hogy a fenti 3.felhasználó egy pattanásos, PC függő kocka, akinek életénen nem.volt még nője.


Normális (igazi) csajok nem is ismerik az oldalt.

2018. dec. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló,teljes mértékben egyetértek veled.
2018. dec. 7. 05:47
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

1. vagyok, gyesen lévő anyuka, aki ritkán tud beszélgetni emberekkel és éjszaka van több szabadideje.

De ha te eldöntötted, hogy mi a saját igazságod és meghazudtolsz minden állítást, ami nem ezt támasztja alá, akkor mi motivált a kérdés kiírására?

2018. dec. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
3%

Nem arró van szó, tisztelt utolsó, hogy nem írhat nő erre az oldalra, hanen arról, hogy ha valaki ide ír nőként - főleg ebbe a rovatna - az már gyanús.


Mint említettem, értelmes nők (többségeben legalabbis) nem is ismerik ezt az oldalt. Esetleg ha igen, akkor nagyon ritkán jönnek ide, sablonos dolgokról kérdezni. Azok fent vannak az FB-n, és általában az ismerőseikkel írnak, vagy ha egy gazdag, jó nő az illető, akkor az instagramon is nyomul. Ilyen nők nem igazán vannak itt.


Itt sokan trollkodnak, mert nincs más solguk, kiadják magukat csajnak mikor nem is azok... ha meg tényleg csaj az illető, akkor nem százas, ezt onnan tudom, hohy több csajt ismertem már meg innen (volf akivel találkoztam és jártam is) és egyik sem volt komplett.


Szal az itteni női válaszolók többsége jó esellyel NEM egy értelmes nő, hanem egy kanos, szórakozott pasi, vagy egy defektes csaj.

2018. dec. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, de meg egyszer kérdezem: ha ilyen rosszhiszemű, gyanakvó valaki a valaszadókkal kapcsolatban, akkor miért tesz fel bizonyos kérdést egy olyan oldalon, ahol a megszólított célcsoportot jó eséllyel éri el?
2018. dec. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Egy "nem" kimaradt.
2018. dec. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Ertelmes no vagyok

Nem kislany mar

Megis evek ota ide jarok valaszolgatni

Viszont az teny h itt nem ismerkedek vagyis a levelek kb 99% olvasas nelkul torlasre kerulnek.


A kerdesre

A paromtol fugg volt akinek szerettem adni volt akinek nem.

Volt h felizgatott volt h nem.

2018. dec. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!