Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha minimum 20 barátnőm lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minimum 20 barátnőm lesz 20 lányt ágyba tudok csábítani akkor elmondthatom magamról hogy egy modernkori Casanova vagyok?

Figyelt kérdés

Az ember társas lény mindenki vágyik a együttlétre de a emberek 99%-a megállapodik egy nőnél egy feleség egy életen át ,ez a evolúciónk a emberek egy nőre egy férfire vágynak.


De én úgy vagyok vele egyszer élünk ha már a koporsóban leszek vagy a Urnában leszek elhamvasztva akkor már nem tudok csajozni nem tudok szexelni , ezért azt akarom hogy emlékezenek rám úgy emlegesenek ha majd meghaltam hogy a modernkori Casanova aki elcsábított és lefeküdt több 10 több 100 több ezer nővel.

Nagy kanállal akarom falni az életet ki akarok próbálni minden nőt fiatalt időset érettet soványat kövéret alacsonyt magasat szőkét vöröset csúnyát szépet izmosat Kinai roma magyar néger minden nőt megakarok dugni.


Nem vagyok gazdag ember egyszerű ember vagyok nincs kocsim sem de ez nem akadály ha ügyes vagyok minimális pénzből is lehet csajozni hosszú távon 8-10 év akár 100-150 nőt is eltudnák csábítani mért is ne ha igazán akar valamit az ember azt eléri.


A külső sem számít már annyira ,hiszen megannyi kövér ronda roma származású férfi jár olyan lánnyokal hogy az embernek az álla leesik.


Szóval szerintetek ha 2-3 év alatt 20 barátnőm lesz és mindegyikel lefekszem akkor elmondthatom magamról hogy egy modernkori Casanova vagyok?


Büszke lennék magamra és boldogan nyugodtan halnék meg ha sikerülne 20-at össze hozni.


Egyébként eddig még csak 1 barátnőm volt.



2018. dec. 7. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Micsoda élet cél
2018. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 hannibalking ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen mára be is zárhatjuk az internetet. XDDD

Ha így akarsz nyomulni akkor max egy kihasználós nyomorult kangörcsként fogsz a rövidtávú történelem süllyesztőjében elfelejtődni kb azonnali hatállyal. De szíved rajta ha te ettől leszel nyugodtabb a halálos ágyadon... Csak tartsd fejben hogy ezzel a hozzáállással hány életet tehetsz tönkre. Bár én abban bízom hogy az ilyen fajta nyomingerek ugyanúgy az értelmetlen élet tudatával szenvednek ki.

Good luck!

2018. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor tedd azt. Dugj meg mindenkit.

De mi közünk nekünk ehhez?


Amúgy le merném fogadni hogy szüzen fogsz meghalni, de nem az én dolgom :D.

2018. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Casanova nem csak dugot, azt azért szögezzük le. Igen művelt is volt. Sok tudományban, művészetben jeleskedet. Fantasztikus szerető volt, hozzá kapcsolódik a szeretkezés művészete. Nem csak a sok nőt lefektetett dolog. Meghódította a nőket, nem pedig csak a könnyen kaphatókat megfektette.


20 nő lefektetésétől nem leszel te Casanova !!!!

2018. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igazából még nem tudom hogy lennék igazán boldog ha be állok a sorba és olyan leszek mint a többi férfi hogy egy lányt találni és azt igazán szeretni kitartani mellette , vagy pedig elcsábítani 100-at megdugni aztán eldobni és ezt a életmódot folytatni éveken keresztül , de ha a utóbbit választanám akkor lehet hogy boldog nem leszek soha ,az lehetséges hogy boldognak lenni csak egyel lehet.


Mert igazából 100 nővel nem lehet kapcsolatban lenni csak egyel lehet szerelmes az ember,ezt a 100 nőt én csak szexre akarom elcsábítani.

2018. dec. 7. 18:49
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Az igen.. :)

2-3 év alatt 20 barátnő?Az édes kevés.

A Casanovák hetente vagy naponta váltogatják a csajukat, és álltalában nincs nőjük. Elvagy tévedve ha azt hiszed h nem számít a külső az igényes nőknél igenis fontos,és még sok más belső tulajdonság. De te nyilván jobban tudod...

2018. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hahaha jót nevettem :D casanova nem, de ha 2-3 éven belül megfektetsz 20 lányt attól még csak menő sem leszel :D nevetség tárgya lennél, legyél például a playboy papa, na akkor talán lehetsz casanova, mondjuk az orvosod nagyon fogja kedvelni ezt az életmódot :D a sok nemibaj hajaj, sok sok nőt kívánok neked élvezd ki az életet, ha ki tudod :D
2018. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát de nekem az biztos hogy nem számít a külső nekem mindegy csak nő legyen.

Nekem jöhetne leprás büdös fogatlan szörös bibircsókos 30-40 év fölötti nő is azt is megdugnám én nem válogatok az tuti :D :))


Csak női lyuk legyen az nekem nem számít hogy varas vagy ragyás én nem vagyok fínnyás.

2018. dec. 7. 19:12
 9/14 A kérdező kommentje:

A Playboy Papa azért tudod lefektetni 1000 nőt mert teli volt pénzel milliárdos volt.


De én nem k..rvákat akarok megfektetni hanem olyanokat akik pénz nélkül is letolják a bugyit.

2018. dec. 7. 19:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Előbb veszítsd el a szüzességed.
2018. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!